Kardiologia przy Rakowskiej znów działa

ePiotrkow Czwartek, 22 października 20206 3550
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że Oddział Kardiologiczny wznawia funkcjonowanie w normalnym trybie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Przypomnijmy, że oddział ten nie funkcjonował w normalnym trybie od 23 września. U jednego z hospitalizowanych tam pacjentów wykryto zakażenie SARS-CoV2, placówka wstrzymała wtedy przyjęcia zarówno na kardiologię, jak i do Pracowni Hemodynamiki. Od czwartku 22 października oddział wznowił działalność. 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antys ~antys (Gość)23.10.2020 14:21

Ciekawy jestem gdzie są przeprowadzane badania rozmaitych ministrów, posłów, senatorów, generałów , celebrytów , artystów , biskupów, marszałków, wojewodów itp. postaci ? Czy są dla nich miejsca w szpitalach, czy czekają na wynik testowania kilka dni ?

10


ac ~ac (Gość)23.10.2020 10:53

Bardzo dobrze, że pracują i niech zdrowi będą. Niech leczą ludzi w tym trudnym czasie, wszystkich ludzi nawet tych , którzy twierdzą, że wirusa nie ma.

20


????? ~????? (Gość)22.10.2020 21:42

To ile osób umrze teraz z powodów kardiologicznych, bo ktoś ma ciężką grypę z przeciągów szpitalnych /zapalenie płuc?/.

31


ciekawski ~ciekawski (Gość)22.10.2020 15:06

a co z reumatologią? Tam podobno na oddziale personel ma koronawirusa. Nie zamykają?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat