Karatecy zakończyli sezon

Strefa FM Środa, 28 października 20151 1466
Karatecy Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim zakończyli rywalizację w tegorocznej Okręgowej Lidze Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, podczas ostatniego turnieju piotrkowscy zawodnicy zdobyli cztery medale.

Piotrkowski klub reprezentowało 12 zawodników. Srebrne medale wywalczyli junior młodszy Michał Dybała w kategorii kata indywidualnym oraz młodziczka Iga Struzik. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Julia Chudy, która rywalizowała w grupie młodzików oraz Radosław Kuzon, walczący w kategorii kumite indywidualnym.

 - Jestem bardzo zadowolny z postawy swoich podopiecznych, ponieważ pokazali karate na wysokim poziomie, chciałbym wyróżnić Radka Kuzona, który walczył z bardzo wymagającymi rywalami, myślę, że w kolejnej edycji
uda mu się wywalczyć złoty medal - podsumował Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków.

Przed ostatnim ligowym turniejem piotrkowski klub zajmował 9. miejsce w generalnej klasyfikacji, ostatecznie powinien się utrzymać w pierwszej dziesiątce. Wyniki będą znane niebawem.

W tegorocznej edycji tych zawodów rywalizowali karatecy z 14 klubów.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ju ~ju (Gość)30.10.2015 14:14

Gratulacje Panie Rafale

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat