Karatecy z kolejnymi medalami

Tydzień Trybunalski Sobota, 28 maja 20160 3391
Zawodnicy UKS Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wywalczyli cztery medale podczas kolejnej odsłony Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, będącej jednocześnie Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików.
Fot.: Facebook/UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim

Podopieczni trenera Rafała Michalaka zdobyli medale zarówno w konkurencji drużynowej, jak i indywidualnej. Aleksandra Filipczak, Wiktoria Fałek oraz Zosia Zach zajęły drugie miejsce w konkurencji kata drużynowe, z kolei brąz w kata indywidualnym wśród młodzików wywalczył Tomasz Banaszczyk. W czerwcu w Sopocie odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów Młodszych i Juniorów, piotrkowski klub będzie reprezentował podczas tej imprezy junior Radosław Kuzon.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat