Karatecy pokazali klasę

Strefa FM Poniedziałek, 23 listopada 20152 2456
Wśród karateków, którzy przyjechali w miniony weekend do Piotrkowa, żeby rywalizować podczas XVI Pucharu Polski Seniorów i Juniorów Oyama Top prym wiedli piotrkowianie. Zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi zdobyli podczas tej imprezy 11 medali.

Ładuję galerię...

- Na macie w piotrkowskiej Hali Relax rywalizowali reprezentanci 35 miast i 38 klubów, w sumie ponad 330 osób – powiedział Dariusz Szulc, prezes Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi.

 

W zmaganiach uczestniczyli seniorzy (konkurencja knockdown), juniorzy (konkurencja semi-knockdown) oraz juniorzy młodsi i młodzicy (konkurencja lekki kontakt).

 

Piotrkowianie wywalczyli w sumie 11 medali. Najlepiej zaprezentował się Michał Orzechowski, który triumfował w konkurencji knockdown w kategorii wagowej do 80 kg, został on także najlepszym zawodnikiem całych zawodów. Nie był to jedyny senior, który wywalczył medal, brązowe krążki wywalczyli ponadto Jakub Kowalik w kat. -70 kg oraz Katarzyna Nowak w kat. -60 kg.

 

Wśród juniorów piotrkowianie zdobyli kolejne trzy medale. Na drugim miejscu podium stanęli Maria Walas w kat. -60 kg i Bartosz Szulc w kat. -80 kg, brązowy medal wywalczył natomiast Łukasz Dybała (kat. -75 kg).

 

Najwięcej medali, bo aż pięć, zdobyli juniorzy młodsi i młodzicy. Oskar Gałecki i Natalia Stryjewska (kat. -35 kg), Natalia Grabowska (kat. -40 kg,) Wiktor Sobańda (kat. -50 kg) oraz Julia Tyszko (kat. -55 kg) zdobyli brązowe krążki.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

texas ranger ~texas ranger (Gość)25.11.2015 16:52

bardzo pozytywna impreza oby wiecej takich inicjatyw w piotrkowie

20


:) ~:) (Gość)23.11.2015 21:51

BRAWO!! Gratulacje :)

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat