Kandydat do medalu minimalnie lepszy

ePiotrkow Sobota, 16 stycznia 20212 1491
Piotrkowianin z dużo wyżej notowanym w tabeli MKS Energą Kalisz prowadził wyrównaną walkę do 55 minuty. Później popełnił kilka prostych błędów w ataku i goście to skrzętnie wykorzystali. Z gry można jednak być zadowolonym, ale jak podkreślił po spotkaniu Piotr Swat - nie można popełniać prostych błędów.
fot. Piotrkowianin

Równowaga sił utrzymywała się na parkiecie jedynie do przerwy. Po zmianie stron to jednak goście wyprowadzili o cztery skuteczne ataki więcej. Z pewnością jednak sztab szkoleniowy będzie miał sporo materiału do poprawienia błędów i wprowadzenia korekt. Kolejny mecz sparingowy Piotrkowianin zagra w Puławach z Azotami. Pojedynek ten odbędzie się we wtorek (19 stycznia) o 17:00. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się 21 stycznia, ale na prośbę gości termin został zmieniony.

 

Piotrkowianin - MKS Energa Kalisz 26:30 (11:11)

 

Piotrkowianin: Kot, Ligarzewski - Stolarski 2, Sobut 2, Szopa 4, Pożarek, Rutkowski 4, Pacześny 2, Iskra, Mastalerz 4, Surosz 1, Tórz 4, Kaźmierczak, Mosiołek 2, Matyjasik 1


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_vhhhhhhh ~gość_vhhhhhhh (Gość)16.01.2021 21:55

Standard kelnerzy jak zawsze czapa jest dla nich atutem

42


gość_zwid ~gość_zwid (Gość)16.01.2021 20:30

Bez kontuzji?

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat