Kampania wyborcza na finiszu

Strefa FM Piątek, 19 października 201826 5361
Piątek to ostatni dzień, gdy kandydaci ubiegający się o fotel prezydenta mogą jeszcze próbować przekonać do siebie wyborców. W Piotrkowie każdy starający się o stanowisko włodarza miasta, ma zupełnie inne podejście do tzw. "ostatniej prostej".
K. Chojniak i M. Wężyk-Głowacka wg. przedwyborczego sondażu, opublikowanego w piątek przez Dziennik Łódzki mają największe szanse na zwycięstwo. fot.S.Fiszer

W Piotrkowie o urząd prezydenta miasta ubiega się pięciu kandydatów : Krzysztof Chojniak, Marlena Wężyk-Głowacka, Tomasz Sokalski, Grzegorz Lorek i Krzysztof Kozłowski. Sprawdziliśmy jak każdy z nich spędza ostatnie chwile przed ciszą wyborczą.

 

Krzysztof Chojniak, kandydat KWW Razem dla Piotrkowa, postanowił skorzystać tego dnia z urlopu i wstał nieco później niż zwykle, gdyż  jak przyznał, deficyt snu dawał mu się już we znaki. Później postanowił udać się na ulice miasta oraz m.in pojawił się w radiu Strefa FM.

 

Marlena Wężyk-Głowacka, kandydatka KWW Platformy.Nowoczesnej Koalicji Obywatelskiej, działała już od samego rana. Mieszkańcy mogli spotkać ją m.in w okolicach ulicy Targowej w Piotrkowie, gdzie rozdawała swoje ulotki i rozmawiała z mieszkańcami.

 

Tomasz Sokalski, kandydat KWW Tak dla Piotrkowa, również pojawił się w piątek w okolicach bazaru przy ulicy Targowej. Zorganizował także spotkanie, podczas którego podsumował swoją kampanię. 

 

Grzegorz Lorek, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, wszystkie prace zakończył już w czwartek. Jego zdaniem mieszkańcy podjęli już decyzję i nie należy ich już męczyć.

 

Krzysztof Kozłowski, kandydat KWW Solidarny Piotrków, w piątek spotka się już tylko ze swoimi najbliższymi. Uważa, że wyborcy są rozsądni i wiedzą na kogo oddać swój głos - Trzeba kiedyś powiedzieć stop. Co ma być to będzie - podsumowuje.

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.10.2018 23:07

Mieszkam w Piotrkowie od ponad 3 lat i widzę co się dzieje z miastem: jezdnie na ulicach w fatalnym stanie (rondo Sulejowskie, skrzyżowanie przy al.3 maja i wymiana warstwy ścieralnej na kawałku ul. Sikorskiego to trochę za mało jak na tyle lat w mieście na prawach powiatu), kompletny brak rozwiązania dla poprawy jakości powietrza-zwłaszcza w okolicach starszej zabudowy, brak rozwoju sieci ciepłowniczej i samej ciepłowni (kiedyś i to już niebawem to je.nie i wtedy będzie dopiero problem), brak rozwoju sieci żłobków i przedszkoli oraz brak miejskiego programu dofinansowania dla tych miejsc to wręcz skandal w mieście tej wielkości (ile jest miejskich żłobków w PT...? Jeden!), Bugaj... aż żal patrzeć na to miejsce bo chyba już od dawna Piotrkowianie zasługują na miejsce do wypoczynku z prawdziwego zdarzenia (Słoneczko? - wygląda to jak dzika plaża na wiosce a woda taka, że strach wchodzić-zwłaszcza z dzieckiem). Mamy za to Mediatekę - miejsce, które każdy Piotrkowianin ma w kieszeni jeśli tylko ma smartfona... Panie Prezydencie, czerwona kartka.

51


zapytanie ~zapytanie (Gość)19.10.2018 23:03

czy to prawda, że nagroda inteligentnego rozwoju to nie nagroda tylko produkt marketingowy oferowany przez centrum inteligentnego rozwoju, a samorządy za płacą ciężkie pieniądze za "bycie wyróżnionym" tą nagrodą? http://ircentrum.pl/uslugi/

40


Max ~Max (Gość)19.10.2018 22:29

Nigdy więcej PO, .N i PSL !!!! Tylko PiS

76


Maria - magdalena ~Maria - magdalena (Gość)19.10.2018 15:40

Z całym szacunkiem dla Pani Wężyk - Głowackiej ale jest to LEWACZKA, a poza tym nie ma żadnego przygotowania aby pełnić fotel Prezydenta miasta poza parciem na szkło. Bedzie tylko figurantką a inni będą pociągać za sznurki.

1517


NigdyWiecejPO ~NigdyWiecejPO (Gość)19.10.2018 20:08

Nie dla kandydatki Platformy i Nowoczesnej. Te partie to wstyd dla narodu, ktoś kto startuje w takim towarzystwie kim jest? Nigdy więcej PO!

711


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)19.10.2018 21:13

Krzysiek Chojniak musi odejść dla dobra miasta!!!

96


julka ~julka (Gość)19.10.2018 21:06

no i jedynie Lorek sensowny
w piątek już sie nikt nie nabierze pani marleno

64


gość ~gość (Gość)19.10.2018 20:28

Wygra krzysztof my to wiemy ziomki z piotrkowa tryb

65


gość ~gość (Gość)19.10.2018 20:20

Tylko Krzysztof Chojniak !!! Bądźcie obiektywni i doceńcie jeo niewątpliwe osiągnięcia dla rozwoju naszego miasta ?

46


gość ~gość (Gość)19.10.2018 19:55

Marlena Wężyk-Głowacka ma mój głos. Panowie zmęczyli się kampanią, a Pani Marlena ma siłę, wolę walki i dobrą ofertę dla piotrkowian.

77


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat