Kamienie w saunie polał... rozpuszczalnikiem

Strefa FM Piątek, 08 lutego 201922 23875
Skropił kamienie w saunie rozpuszczalnikiem. Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na terenie piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Skutki mogły być tragiczne, na szczęście w wyniku tego bezmyślnego zachowania nikt nie ucierpiał. - Jeden z klientów, postępując wbrew regulaminowi, stworzył poważne zagrożenie dla siebie i innych użytkowników basenu. Najprawdopodobniej pomylił aromat z rozpuszczalnikiem. Skropił nim kamienie, a kiedy się zorientował, uciekł. Na szczęście nie doszło do zapłonu ani eksplozji, chociaż istniały ku temu realne szanse - mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.


O fakcie zostały poinformowane służby: straż pożarna oraz policja. Hala basenowa została przewietrzona, a powietrze zbadane specjalnym detektorem. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, wcześniej dochodziło do innych nietypowych sytuacji na terenie saun. Jeden z klientów na kamienie znajdujące się w piecu saunowym oddał mocz. Pracownikom basenu miał powiedzieć, że stosował urynoterapię. Dyrektor OSiR-u apeluje o korzystanie z saun zgodnie z regulaminem.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.02.2019 16:15

Ratownicy powinni siedzieć w pobliżu wyjścia z szatni, byliby w stanie zweryfikować czy dany delikwent zlał się chociaż wodą. Jest smród i nikt z tym nic nie robi, ratownicy głowy w telefonach, kierownictwo ma wszystko w .....

80


MÓJ PIEC ~MÓJ PIEC (Gość)08.02.2019 15:42

Ale dzban

71


gość ~gość (Gość)08.02.2019 15:08

To wina tych wysokich cen za karnety

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat