Kajtusiowe opowieści w Czarnocinie

ePiotrkowRegion Niedziela, 10 czerwca 20180 2591
W Przedszkolu Samorządu Gminy przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Czarnocinie odbyły się zajęcia z łódzką pisarką Moniką Sawicką "Kajtusiowe opowieści".

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pisarska, jak powstają książki i co jest inspiracją dla pisarki. - Spotkanie było lekcją przyjaźni, odpowiedzialności za drugą istotę, nauką o tym, jak i dlaczego należy opiekować się zarówno młodszym rodzeństwem, jak i mniejszymi - mówią organizatorzy. 

 

Wszystko zostało oparte o książeczkę napisaną przez panią Monikę pt. "O Kajtku szczęściarzu", która opowiada o istniejącym naprawdę dzielnym i mądrym piesku.

 

Monika Sawicka jest autorką czternastu powieści, w tym także dla dzieci.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat