Kadra Polski trenowała w Sulejowie

Strefa FMRegion Niedziela, 09 maja 20210 2151
Zakończyło się zgrupowanie kadry Polski w piłce siatkowej plażowej osób niepełnosprawnych. Reprezentanci trenowali na boiskach przy szkole podstawowej w Sulejowie.

Ładuję galerię...

Przez kilka dni zawodnicy szlifowali formę przed kolejnym ważnym turniejem. To pierwsze zgrupowanie kadry niepełnosprawnych siatkarzy pod okiem nowego trenera Piotra Janiaka. - Przed nami w lipcu międzynarodowy turniej niepełnosprawnych siatkarzy plażowych. To dla nas główna impreza w tym roku. Samo zgrupowanie ma taki charakter organizacyjny, ponieważ funkcję trenera pełnię od niedawna. Zostałem zaakceptowany przez chłopaków, więc mam nadzieje, że współpraca będzie układać się pomyślnie. Samo miejsce zgrupowania też nie jest przypadkowe, jest mi ono dobrze znane, a Sulejów jest bardzo dobrym ośrodkiem do trenowania siatkówki plażowej - mówi trener Piotr Janiak.

My już od 10 lat wracamy z każdej imprezy z medalami. To dla nas ogromny sukces, ale też efekt bardzo ciężkiej pracy. Jeśli chodzi o zgrupowanie, jesteśmy bardzo zadowoleni z bazy sportowej w Sulejowie, cenimy sobie także współpracę z nowym trenerem. Mamy nadzieję, że siatkówka plażowa osób niepełnosprawnych niebawem zostanie sportem paraolimpijskim i będziemy mogli walczyć o medale. Przy okazji zapraszam młode osoby niepełnosprawne do kontaktu z naszym związkiem, aby rozpocząć przygodę z siatkówką - mówi Łukasz Zieliński, jeden z zawodników.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat