Kacper Jonczyk wicemistrzem województwa

Łódzkie Środa, 13 listopada 20192
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8, 9 i 10-latków w pływaniu odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu. Wśród zawodników 10-letnich reprezentant UKS „Delfin" Piotrków Trybunalski Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale: pierwszy na dystansie 100 metrów stylem klasycznym, a drugi na dystansie 50 m st. motylkowym.

Swoje pierwsze starty zaliczyli ponadto zawodnicy piotrkowskiego klubu z rocznika 2010. Mateusz Krystek zajął 10. miejsce (50 m st. grzbietowy) oraz 19. miejsce (50 m st. dowolny), Maja Cejnóg zajęła 17. miejsce (50 m st. klasyczny), Maja Kacperska 20. miejsce (50 m st. grzbietowy), a Franciszek Karpiński 22. miejsce (50 m st. dowolny).