Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Piotrkowie

ePiotrkow Środa, 30 stycznia 20192 3170
Już w najbliższy piątek, 29 marca, Kabaret pod Wyrwigroszem zawita do Piotrkowa. Satyrycy chcą zaprezentować publiczności swój najnowszy program pod nazwą "Tra Ta Ta Ta". Bilety na występ kabaretu można jeszcze nabyć w MOK-u.

W piątek, 29 marca w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi znany i lubiany przez publiczność Kabaret pod Wyrwigroszem. Satyrycy, którzy w ostatnich latach zasłynęli między innymi piosenkami „Jesteś spalona” czy „Ona nie tańczy dla mnie”, będącymi parodią popularnych hitów disco polo oraz serialem własnej produkcji pod tytułem „Kresowiacy”, w Piotrkowie zaprezentują swój najnowszy program „Tra Ta Ta Ta”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20.00.

 
Bilety na piotrkowski występ można kupić w Miejskim Ośrodku Kultury lub za pośrednictwem strony www.biletynakabarety.pl.


Kabaret pod Wyrwigroszem powstał w 1994 roku. Satyrycy początkowo występowali w restauracji o nazwie „Piwnica pod Wyriwgroszem”, z czasem rozpoczęli karierę ogólnopolską, w czym pomogły im niewątpliwie występy w benefisach w Teatrze STU, udział w telewizyjnych kabaretonach w Mrągowie, Koszalinie czy w Opolu. Rocznie kabaret gra ponad 200 spektakli, występuje w programach telewizyjnych i radiowych, nagrywa płyty, kręci teledyski, które udostępnia na własnym kanale You Tube. Kabaret pod Wyrwigroszem obecnie tworzą Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski, Andrzej Kozłowski.

 

 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

POW. ~POW. (Gość)11.02.2019 11:23

Bardzo dobrze , że wreszcie jakiś znany i wesoły kabaret w Piotrkowie

30


gość ~gość (Gość)30.01.2019 15:09

Nie trawię tego kabaretu,mają żarty na kiepskim poziomie,po prostu nie ma się z czego śmiać. Dla mnie tylko Hrabii i ewentualnie Smile.

211


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat