Już w środę na piotrkowskim stadionie najważniejszy mecz w tym sezonie

OZPN Poniedziałek, 24 czerwca 20192 2226
Przedstawiciele Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz kierownictwa Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na finał rozgrywek w piłkę nożną o Puchar Polski na szczeblu województwa łódzkiego. W finale spotkają się trzecioligowe drużyny UNII Skierniewice i Klubu Piłkarskiego RKS LECHIA 1923 Tomaszów Mazowiecki.

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą środę, 26 czerwca o godzinie 17.30 na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas meczu organizatorzy planują szereg imprez towarzyszących oraz konkursy dla kibiców obecnych na obiekcie.

 

Wstęp wolny.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.06.2019 12:51

W końcu na coś się przyda osirowski stadion

10


3 liga w ptb ~3 liga w ptb (Gość)26.06.2019 12:32

Będzie kiełbaska i piwko? Ew woda w taką pogodę. Długo nie będzie okazji zobaczyć w 3 lidze jakiegoś Piotrkowskiego zespołu.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat