Jubileuszowa edycja Męskiego Publicznego Różańca

ePiotrkow Piątek, 09 kwietnia 20216 1726
Już po raz 25. Męski Publiczny Różaniec zostanie zorganizowany w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem zaplanowano go na sobotę (10.04) w kościele pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie Trybunalskim. Inicjatywa trwa już do ponad dwóch lat.
fot.: freepik.com

- Naszą główną ideą jest wspólna modlitwa w miłości do Boga i bliźniego. Chcemy dokonywać realnych zmian na lepsze w naszym osobistym życiu, ale też w naszych rodzinach i otoczeniu, dzięki wstawiennictwu Maryi. Od kilku miesięcy, ze względu na pandemię koronawirusa, nie przemierzamy piotrkowskich ulic, ale modlimy się w świątyni. Mamy jednak nadzieję, że niebawem znów będziemy mogli powrócić do tradycyjnej formuły naszych spotkań, by dzielić się radością z innymi - mówi Maciej Hubka, jeden z organizatorów wydarzenia.

 

Podobnie jak w przypadku minionych edycji Męskiego Różaca, tak i tym razem spotkanie rozpocznie się o 10.00. Zgodnie z obostrzeniami, limit osób, które mogą wówczas przebywać w parafii przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim, to 36.


Zainteresował temat?

1

5


Komentarze (6)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Nie mam nic ~Nie mam nic (Gość)09.04.2021 13:03

Nie mam nic do męskiego różańca, ale czy oni muszą się tak z tym obnosić? Ich sprawa, co robią w domu, ale po co to wynosić do przestrzeni publicznej? Nie każdy chce na to patrzeć.

174


max ~max (Gość)09.04.2021 14:58

Ostatnio mnie taki ,,modlący" zezwał jak kupowałem ,,NIE".

43


a potem ~a potem (Gość)09.04.2021 14:56

wspólny męski wypadzik na wódeczkę! oczywiście dla dezynfekcji gardełek strudzonych gorliwą modlitwą.

42


c+ ~c+ (Gość)09.04.2021 12:24

Jutro lecę na Zanzibar, szkoda byłbym pierwszy tam. Ale w Tanzanii też są różni szamani więc tam się pomodlę.

124


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat