Jubileusz 40-lecia Oddziału Piotrkowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich

ePiotrkow Środa, 06 listopada 20191 2565
W roku 2019 Stowarzyszenia Elektryków Polskich obchodzi swoje setne urodziny. Również w tym roku mija 40 lat od powołania do życia Oddziału Piotrkowskiego SEP. 25 października dla uczczenia tej rocznicy w piotrkowskiej mediatece zorganizowana została jubileuszowa gala. Rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Stowarzyszenia Elektryków Polskich i hymnu Polski.

Ładuję galerię...

Rozpoczynając uroczystość, prezes Oddziału Piotrkowskiego SEP Jan Musiał przywitał gości i członków Stowarzyszenia. Wiceprezes Marek Młynarczyk zaprezentował referat przedstawiający historię Oddziału Piotrkowskiego SEP. Prezes SEP Piotr Szymczak mówił z kolei o powstaniu Stowarzyszenia, działalności i o strategii działania na przyszłe lata.


Z okazji 100-lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich wydany został medal, którym honorowani są najaktywniejsi działacze Stowarzyszenia oraz jego ciała kolegialne.


Zarząd Oddziału zwrócił się do zaproszonych gości, by zamiast kupować tradycyjne kwiaty wpłacili datki na konto Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Uroczyste wyprowadzenie sztandaru Stowarzyszenia Elektryków Polskich zakończyło oficjalną część gali. Koncert, na który złożyły się standardy jazzowe i znane utwory musicalowe, dała Kasztelania Swing Band. Zakończeniem uroczystych obchodów 40-lecia Oddziału Piotrkowskiego SEP był bankiet zorganizowany w restauracji Hotelu Agat, który rozpoczął się od pokrojenia jubileuszowego tortu.


Obchody jubileuszu nie ograniczały się jednak tylko do jednego dnia. Od początku 2019 roku promowane było logo jubileuszu. Przygotowane zostały okolicznościowe wydawnictwa. Na uwagę zasługują wydane w formie książkowej „Monografia 40-lecia Oddziału Piotrkowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich” i „Zasłużeni dla Oddziału Piotrkowskiego SEP”. Wykonana została moneta okolicznościowa.

 

 

 

 

(materiały organizatora) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość 1 ~Gość 1 (Gość)06.11.2019 14:13

Gratulacje dla SEPu z okazji jubileuszy i redakcji ePiotrków za szybkość informacji.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat