Joga w parku

ePiotrkow Wtorek, 20 sierpnia 20198 2167
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
materiały organizatora

- Będzie to idealna okazja do rozpoczęcia swojej przygody z jogą lub poznania nowych ćwiczeń. Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi nauczycielka jogi z Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa oraz instruktorka jogi w Top Fit Center Tosia Grajewska - wegetarianka i joginka z powołania oraz animatorka kultury. - Joga to samo dobro, gorąco zapraszamy - mówi Maciej Kozielewski z piotrkowskiego oddziału Fundacji Viva Akcja dla Zwierząt. - Z takich zajęć można czerpać garściami dobre samopoczucie, dzięki czemu uzdrowimy swoje ciało i wyciszymy umysł. Zajęcia są oczywiście bezpłatne. Ze sobą trzeba zabrać tylko matę lub koc i dobry humor.


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.08.2019 13:47

Wasz park, więc róbcie co chcecie. Nie chodzę po parku więc mi to nie przeszkadza. Możecie tę jogę ćwiczyć nago, może będziecie mieli wiekszą publiczność.

21


gość ~gość (Gość)22.08.2019 11:01

Super! Fajnie, że takie akcje pojawiają się u nas.

20


j. ~j. (Gość)21.08.2019 19:59

Oj, może będzie pikieta środowisk katolickich, bo zdaniem przynajmniej wielu księży joga to śmiertelne niebezpieczeństwo dla duszy. Jeśli byłyby to tylko ćwiczenia fizyczne, to O.K. Ale jeśli z tym się wiąże jakaś filozofia, jakieś odniesienie do duchowości (np. - o zgrozo - wschodniej!) itd., to Kościół takie rzeczy konsekwentnie nazywa zagrożeniem twierdząc, że tylko On jest od duchowości! Chcecie się rozwijać duchowo? No to jazda na rekolekcje, na pielgrzymkę, do spowiedzi, odmawiać różaniec, czytać biblię, a nie jakaś joga. Nie zabierając głosu, czy Kościół ma do tego prawo, pozwalam sobie zauważyć, że propagujący w naszym kraju jakiekolwiek formy duchowości, która nie jest oparta o to, co Kościół nazywa Prawdą Objawioną nie do końca sobie zdają sprawę z powyższego...

31


pytek ~pytek (Gość)20.08.2019 12:41

A z tą jogą to nie jest tak, że podczas ćwiczeń szatan wnika w człowieka w pozycji odwróconej? Jakiś ksiądz kiedyś co o tym mówił.

27


za PIS ~za PIS (Gość)20.08.2019 09:16

Po co Joga, głosujmy w najbliższych wyborach na PIS. PIS wszystko uzdrowi

12


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)20.08.2019 08:39

Za moich czasów to było zapraszanie szatana do swojego serca. Ciekawe czy coś się zmieniło? ;)

36


fghfhg ~fghfhg (Gość)20.08.2019 08:49

Fajna akcja, będą kolejne?

130


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat