Jesteśmy tym, co jemy. Uczniowie z Golesz Dużych trzymają formę

ePiotrkowRegion Czwartek, 20 lutego 20203 2834
Pod hasłem „Wiem, co jem” 19 lutego w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Goleszach Dużych zorganizowano Dzień Profilaktyki „Trzymaj formę”. O tym, czy naprawdę zdrowo się odżywiamy, uczniowie rozmawiali z Jakubem Wolskim – uczestnikiem VI edycji Hell’s Kitchen.

Ładuję galerię...

Aby w praktyce pokazać, jak wygląda zdrowa dieta, dzieci przygotowały proste i ciekawe potrawy, które zaprezentowały mistrzowi sztuki kulinarnej. Wśród dań znalazły się m.in. warzywne przekąski z pomidorową salsą, owsiano-miodowe ciasteczka, suszone owoce, zdrowe kanapki.

 

Na zakończenie dyplomem za promowanie zdrowego stylu życia nagrodzona została Arleta Klatka – nauczycielka języka angielskiego.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.02.2020 10:05

Jesteś Tym co jesz - yyy czyli grube ryby. Jak osoba z nie duża nadwaga co prawda ale jednak może uczyć innych o zdrowym odżywianiu. Kolejny program z typu wiem co jem i co gotuje.

20


gość ~gość (Gość)20.02.2020 17:30

To to człowiek powinien jeść. Warzywka owoce. Pochodzi z klimatu równika, jak goryle co głównie owoce, korzonki, zielenika.. I wcale słabe... I raka ni ma, łuszczyc, AZS, aspergera..

10


fdgdfg ~fdgdfg (Gość)20.02.2020 11:12

"Jesteś tym, co jesz" - czyli aby być człowiekiem, trzeba być kanibalem?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat