Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej

Czwartek, 27 kwietnia 201721 10389
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.

Jesteś młody, szukasz pracy, ale wszędzie oczekują od ciebie doświadczenia? Pytanie tylko, gdzie je zdobyć. Taką możliwość daje na przykład Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej, gdzie pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i osoby, które dopiero rozpoczynają zatrudnienie albo chcą wrócić na rynek pracy.


W roku 2016 w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej zatrudnionych było 5 osób w ramach tzw. robót publicznych (we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy). Takie osoby zatrudniane były na pół roku, ale kilka z nich znalazło w Urzędzie zajęcie także na następne 3 miesiące. W 2017 r. z takiej samej formy współpracy korzysta kolejnych 6 osób. Młodzi ludzie zbierają również doświadczenia podczas odbywanego tu stażu, a każdego lata praktyki odbywa tu pokaźna grupa studentów.


W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej zatrudniane są także osoby na zastępstwo. Właśnie teraz jest szansa, by zdobyć kolejne zawodowe doświadczenia, i to w dziedzinie tak ważnej, jak zamówienia publiczne. W Urzędzie Gminy czeka wolne stanowisko, o które można aplikować do 10 maja. Oferta dotyczy pracy w Referacie Zamówień Publicznych Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej (więcej na www.wola-krzysztoporska.pl).


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

stażysta ~stażysta (Gość)28.04.2017 10:30

@ Mieszkanka Piotrkowa
Pracodawca nie ma obowiązku zatrudnienia stażysty po stażu na 3 miesiące (przynajmniej tak było chwilę temu). To jest wymysł państwa, żeby bezrobocie wyglądało na mniejsze, jakby "lojalka", bo jak nie zatrudni to nie dostanie stażystów następnym razem.

10


Witek ~Witek (Gość)28.04.2017 07:36

Stażystów się zatrudnia do podawania kawy jak mojej gminie czy sąsiedniej a na marginesie powiem czego się można w urzędzie nauczyć marnotrawstwa jedynie.Staże wymyślono po to by żerować na bezrobotnym. Za PRL były staże ale jeden staż i na tym koniec dalej umowa o pracę to były dobre czasy. Chciało się zachodu i imperializmu w Polsce to macie z człowieka niewolnika zrobiono

61


wójt ~wójt (Gość)28.04.2017 07:24

co za gmina ta wola

30


a.j. ~a.j. (Gość)28.04.2017 00:24

Amen. Dokladnie tak wlasnie jest.

30


Ola.o ~Ola.o (Gość)27.04.2017 23:46

Nigdy u tego wójta !!!

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat