Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej

Czwartek, 27 kwietnia 201721 10505
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.

Jesteś młody, szukasz pracy, ale wszędzie oczekują od ciebie doświadczenia? Pytanie tylko, gdzie je zdobyć. Taką możliwość daje na przykład Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej, gdzie pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i osoby, które dopiero rozpoczynają zatrudnienie albo chcą wrócić na rynek pracy.


W roku 2016 w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej zatrudnionych było 5 osób w ramach tzw. robót publicznych (we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy). Takie osoby zatrudniane były na pół roku, ale kilka z nich znalazło w Urzędzie zajęcie także na następne 3 miesiące. W 2017 r. z takiej samej formy współpracy korzysta kolejnych 6 osób. Młodzi ludzie zbierają również doświadczenia podczas odbywanego tu stażu, a każdego lata praktyki odbywa tu pokaźna grupa studentów.


W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej zatrudniane są także osoby na zastępstwo. Właśnie teraz jest szansa, by zdobyć kolejne zawodowe doświadczenia, i to w dziedzinie tak ważnej, jak zamówienia publiczne. W Urzędzie Gminy czeka wolne stanowisko, o które można aplikować do 10 maja. Oferta dotyczy pracy w Referacie Zamówień Publicznych Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej (więcej na www.wola-krzysztoporska.pl).


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fatalne kwalifikacje ~Fatalne kwalifikacje (Gość)09.05.2017 12:50

A może po prostu nie nadajecie się do takiej pracy. Jak ktoś na stażu się pokazuje z dobrej strony to nie wierzę żeby miał potem problemy ze znalezieniem pracy. Widzę tu milion głosów płaczących na niesprawiedliwość losu, a prawda jest taka że jak ogłasza się w urzędzie konkurs to zgłasza się 10 osób, z czego może dwie trochę kumają ale i tak nie na tyle żeby było z czego wybrać i konkurs się unieważnia .....Kandydaci mają ogromne oczekiwania a wiedza i kwalifikacje żałosne. Znaleźć sensownego pracownika do urzędu to dziś sztuka.

10


gość ~gość (Gość)27.04.2017 20:21

No serio, "bezcenne doświadczenie"? Moje doświadczenie to już 2 strony w CV, staż za stażem, a stałej pracy nie ma :| Ileż staży można robić? stałą pracę niech wreszcie dadzą, a nie tylko staż i staż, do obrzydzenia... To nie jest żadna szansa na pracę, no chyba, ze ktoś ma znajomości. Dla innych jest to jedynie wyzysk; odwalanie brudnej roboty za leniwych pracowników, robienie sobie nadziei na zatrudnienie, a po 6 miesiącach stażu i 3 obowiązkowego zatrudnienia i tak powiedzą ci: "nara". Po przyzwyczajeniu się do swoich obowiązków, ludzi z pracy, poczucia, że ma się to zajęcie, stałego przypływu gotówki... na końcu i tak ląduje się brutalnie na bruku, bo powiedzą ci, że "aktualnie niestety nie ma wolnego etatu". Doświadczenie niewiele jest warte. Taka przykra prawda.

170


gosc ~gosc (Gość)28.04.2017 07:46

w gminie wola buduje się sale za milion złotych ale bez klimatyzacji

20


lis11 ~lis11 (Gość)28.04.2017 10:31

Jeden wieli wyzysk stażystów w tej gminie. Oczywiście żeby tam trafić trzeba mieć czyjeś poparcie, a w nie których przypadkach przejść rozmowę wstępną z wójtem w trakcie której usłyszy się ewentualną obietnicę dalszej pracy. A na koniec po odbyciu stażu nawet nie podziękuje chociażby słowami pocałuj mnie w d.....

30


Obserwator ~Obserwator (Gość)28.04.2017 16:46

Tam pracują urzędnicy którzy nie umią podstaw obsługi komputera a mowa o czym pierdzą w stołki np zastępca wujta, jedna klika śmiechu warte hydraulik pijany co dzień

30


Bez pracy ~Bez pracy (Gość)28.04.2017 12:32

Głupota wszędzie, aż ciarki przechodzą, co dalej będzie.

00


 Mieszkanka Piotrkowa ~ Mieszkanka Piotrkowa (Gość)27.04.2017 22:28

Popieram wcześniejszą wypowiedź "gościa".
Staże są formą pomocy nie dla bezrobotnych ale dla pracodawców. Zróbcie kontrolę firm! Kto tak naprawdę zatrudni takiego stażystę na stałe a kogo tylko interesuje wymiana na następnego! Mają darmową siłę roboczą a stażyści zapierdzielają jak normalny pracownik 8 h dziennie za 800 zł. To jest wyzysk!
3 miesiące zatrudnienia po stażu? W artykule przedstawiono to, jakby to było coś rzadko spotykanego. A taki jest obowiązek pracodawcy i tyle!
Urząd pracy jest zbędny, zero pomocy dla bezrobotnych. Takie oferty "pracy" jakie oferuje, można znależć bez problemu na własną rękę...
Dla przykładu, ze strony up: staż na stanowisko sprzątaczki,
Żenujące....
Mały a jednocześnie wielki przykład na bezcelowe istnienie tej marnej instytucji.... I pytam się: na co w każdym pokoju siedzi tylu urzędników? Wszędzie redukują etaty, a tu większość pań naprawdę nie ma co do roboty... Może ich by tak na staż wysłać...

60


Zbulwersowany ~Zbulwersowany (Gość)28.04.2017 11:56

Jak to jest, że pracodawca, dla którego pracuję nie płaci mi pensji za moją pracę tylko UP robi to za niego?
Ja pracuję za marne stażowe, pracodawca się bogaci a UP płaci. To jawne okradanie państwa.

30


gosc ~gosc (Gość)28.04.2017 11:50

wójt to niech się lepiej weźmie za porządki w szkołach bo brud

10


oluś ~oluś (Gość)28.04.2017 10:40

praca dla stażysty? czyli wyzysk za darmo
i jeszcze musisz mieć plecy i znajomości (tata,mama sołtys/radny/itp.), by tam się dochrapać

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat