Jest nowy Honorowy Obywatel Piotrkowa

ePiotrkow Piątek, 23 grudnia 201615 3399
Stanisław Marcin Gąsior, długoletni Dyrektor Muzeum w Piotrkowie dołączy do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Uchwałę w tej sprawie podjęto jednogłośnie na środowej sesji Rady Miasta.

 

- Pan Marcin Gąsior, pełniąc przez 34 lata stanowisko Dyrektora Muzeum Okręgowego w Piotrkowie, zasłużył się dla naszego miasta działając jednocześnie na wielu płaszczyznach poprzez działalność wystawienniczą, wydawniczą, kulturalno-oświatową czy naukową- czytamy w uzasadnieniu uchwały.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

szybkoplujek ~szybkoplujek (Gość)28.12.2016 23:22

A redaktor MB w swojej "GT" zdążył laureata już opluć, nawet dwa razy...

01


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)23.12.2016 11:50

Czy wieloletni dyrektorzy piotrkowskich zakładów pracy jak huty szkła, fabryka sklejek czy Pioma też otrzymają takie wyróżnienie za długoletnią pracę? Z tego co pamiętam pan Gąsior nie był w Muzeum wolontariuszem, tylko dyrektorem.

1211


Ropucha Ropucharanga23.12.2016 13:02

Uff, już się bałam że chodzi o Antoniego.

111


A teraz pora na... ~A teraz pora na... (Gość)24.12.2016 10:53

Mariana.

10


makintosz ~makintosz (Gość)23.12.2016 17:02

kukizowcu. Jakie miasto takie Muzeum. Damy z łasiczką nie uświadczysz. Muzeum to nie Dom Kultury. Zabytki trzeba pokazywać w gablotach - niestety. Tak jest na całym świecie. W galeriach wiszą obrazy i tyle.

50


pracowno ~pracowno (Gość)23.12.2016 22:02

Może być.

10


As ~As (Gość)23.12.2016 21:50

Obrzydłówek ! Siedział za publiczne pieniądze na stołeczku i liczył godzinki do emerytury. Co ten ktoś zrobił dla tego miasta. To miasto to jakaś paranoja.

04


JacekGałek ~JacekGałek (Gość)23.12.2016 19:54

I tak będziecie u mnie "za...rdalać"

10