Jest droga, będzie nowe centrum logistyki

ePiotrkowRegion Czwartek, 04 października 201822 8656
Jedna z kluczowych inwestycji w gminie Wolbórz, droga otwierająca tereny inwestycyjne, została odebrana w środę 3 października. Droga Wolbórz - Żarnowica o długości 3 km kosztowała prawie 3,9 mln zł.

Ładuję galerię...

Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza podziękował za wsparcie Piotrowi Wojtysiakowi, wicestaroście piotrkowskiemu i radnym powiatowym za wsparcie tej inwestycji. Jeszcze w październiku rozpocznie się przy drodze budowa dużego Centrum Logistycznego. - Będą nowe miejsca pracy – zapowiada wolborski magistrat.


Zainteresował temat?

5

4


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

i praca ~i praca (Gość)04.10.2018 20:08

i będzie praca za 1500 zł...juhu...

70


sada ~sada (Gość)06.10.2018 21:34

jak na droge dla tirow to troche wasko...

10


logista ~logista (Gość)04.10.2018 18:49

A nie lepiej najpierw Centrum Logistyczne wybudować ,a potem drogę ? Przeciez jak ruszy budowa to ta droga bedzie zaorana :)

81


wolborzak ~wolborzak (Gość)05.10.2018 10:27

Robi się dużo, lament, że źle. Nie robi się nic, też źle. Jest inwestor logistyczny DINO, źle, Kolejny inwestor już puka w związku z tymi terenami, też źle. Ludzie idźcie na grzyby. Czy wy zdajecie sobie sprawę, że Jaros rozbujał tę gminę jak nikt dotychczas. Policzcie tylko podatki jakie wpłyną do budżetu gminy z tych inwestycji... co z Wami ludzie? Macie inny pomysł to startujcie w wyborach i zmieńcie burmistrza na lepszego. Dlaczego nie ma kontrkandydata?

60


ds ~ds (Gość)05.10.2018 11:10

a w Piotrkowie Castoramy to juz chyba nie będzie, mieli droge przebudowac co to mialo nie być a wszystko stoi jak stało, jak jade do co chwila tylko lokal do wynajecia, jedyne co to tylko magazyny, koscioly i biedronki.

20


gość ~gość (Gość)05.10.2018 11:24

Podziękuję Osobiście Panu Burmistrzowi przy Wyborach

01


X2 ~X2 (Gość)04.10.2018 18:50

Kolejny lans Pana Burmistrza tuz przed wyborami kolejny magazyn dla Ukraińców na terenie gminy Wolbórz i za pomaganie w zatrudnianiu Ukraińców nikt na Burmistrza nie będzie głosował

82


gość ~gość (Gość)04.10.2018 18:43

3 kilosy za prawie 4 bańki ???

50


gość ~gość (Gość)04.10.2018 22:00

Kolejna fabryka dla ukraincow.

42


Jan Kowalski ~Jan Kowalski (Gość)04.10.2018 20:37

Rejmont nazywał się Rejment a jego brat leży na starym cmentarzu w Piotrkowie

40