Jeśli zamierzasz stworzyć Szlachetną Paczkę, zrób to odpowiedzialnie

Strefa FM Wtorek, 26 listopada 20190 1453
Jak dotąd 35 darczyńców zgłosiło się do stworzenia Szlachetnej Paczki dla potrzebujących w naszym regionie. Pamiętajmy jednak, aby decyzja dotyczącą przyłączenia się do akcji była przemyślana, a wszystkie etapy doprowadzone do końca.
fot. szlachetna paczka

-Apelujemy o mądry i odpowiedzialny wybór rodzin, ponieważ są osoby z różnymi potrzebami. Przed zaangażowaniem się do akcji sprawdźmy na ile jesteśmy w stanie pomóc i wtedy podejmijmy decyzję - mówiła Marta Kusiak, lider Szlachetnej Paczki w powiecie piotrkowskim. 

 

Lista potrzebujących nie jest jeszcze zamknięta, ponieważ wolontariusze cały czas weryfikują osoby, które potrzebują wsparcia.

 

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie www.szlachetnapaczka.pl


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat