Jesienią Piotr po raz jedenasty

Strefa FM Piątek, 09 maja 20081 1784
Piotr, to honorowy tytuł przyznawany wybitnej osobowości Piotrkowa, która swoją pracą i działaniem sprawia, że nasze miasto staje się bardziej przyjazne mieszkańcom. Piotr , to także przykład do naśladowania i jednocześnie podziękowanie dla wyróżnionego tym tytułem - za codzienną pracę i aktywność. W miniony wtorek obradowała, po raz pierwszy w tym roku, Rada Plebiscytu Piotr 2008. Zebranie organizacyjne Kapituły, tym razem wyjątkowo, zostało zorganizowane przez Ojca Gracjana Kubicę w historycznych i gościnnych murach klasztoru O.O. Bernardynów.
W spotkaniu wziął również udział prezydent Krzysztof Chojniak, który zapoznał zebranych z najważniejszymi problemami miasta.
Kapituła zadecydowała, że ze względu na trwający jeszcze remont sali widowiskowej MOK, tegoroczna edycja Plebiscytu Piotr 2008 zostanie rozstrzygnięta na przełomie września i października. Oznacza to, że przynajmniej do połowy września będzie można zgłaszać kandydatury do tegorocznej osobowości roku.

Przyznaniu statuetki Piotra zawsze towarzyszyły duże emocje i wcześniejsze spekulacje. Jednak zdaniem Tomasza Stachaczyka - przewodniczącego Kapituły i pomysłodawcy Plebiscytu, oprócz wyróżnienia konkretnych osób Plebiscyt również uczy piotrkowian pozytywnego myślenia o sobie samych, integruje lokalną społeczność.

Nazwiska kandydatów do tytułu Piotra 2008 można już zgłaszać do sekretariatu redakcji Radia Strefa FM Piotrków przy ulicy Jagiellońskiej 7. Najlepiej w formie pisemnej, z krótkim uzasadnieniem kandydatury i podpisem osoby lub instytucji zgłaszającej.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

buziaczek23100 ~buziaczek23100 (Gość)03.09.2008 09:26

ajak moża na daną osobę glosowac

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat