Jedno piętro bloków TBS-u już gotowe...

Strefa FM Poniedziałek, 07 kwietnia 20080 2432
Budowa dwóch bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przy ulicy Modrzewskiego nabiera tempa.
Bloki mają być gotowe w lutym 2009, a 80 rodzin, które już zarezerwowało mieszkania, klucze otrzyma miesiąc później.
Najemcy mieszkań w nowopowstających blokach, czekali na rozpoczęcie budowy ponad rok. Inwestycja nie mogła ruszyć, ponieważ były kłopoty z wyłonieniem wykonawcy, a kolejne przetargi ogłaszane przez piotrkowski TBS nie przynosiły rozstrzygnięcia. Gdy już to się udało prace na placu budowy posuwają się bardzo szybko. W dwóch blokach powstaną mieszkania o powierzchni od 34 do 70m2. Szacunkowy koszt 1m2 to około 3 tysięcy złotych, a budowa obu bloków ma kosztować blisko 11 milionów złotych.

Piotrkowski TBS nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejną inwestycję mieszkaniową. Już 9 kwietnia ma ropocząć się nabór najemców do 96 mieszkań, które mają powstać w blokach u zbiegu ulic Modrzewskiego i Źródlanej.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat