ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jedna z najpopularniejszych sieciówek w piotrkowskiej galerii powiększa się

Czwartek, 24 sierpnia 2017 15846
Chodzi o sklep Reserved w Focusie. Zarząd tej sieci podjął decyzję o powiększeniu salonu w piotrkowskim centrum handlowym, a w związku z tym konieczne było tymczasowe zamknięcie sklepu (od 23 sierpnia). Zakupy w salonie w nowej odsłonie można będzie robić już jesienią.

- W galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim nie tylko poszerza się grono najemców, ale również powiększone zostaną istniejące koncepty. Marką, która zaprezentuje klientom większe spektrum produktów jest Reserved. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów odzieży zyska salon w nowej aranżacji z rozbudowaną strefą fashion – informuje nas Olga Wiernicka, specjalista ds. marketingu Focus Mall Piotrków Trybunalski.

 

Obecny sklep ulokowany w galerii na poziomie 0 zostanie rozbudowany o ponad 500 mkw. Klienci będą mogli komfortowo robić zakupy na powierzchni ponad 2000 mkw. Na czas rozbudowy sklep Reserved został zamknięty, co nastąpiło 23 sierpnia. Ponowne otwarcie planowane jest na listopad.

 

- Cieszymy się, że tak znana i lubiana marka zaoferuje klientom naszego centrum handlowego jeszcze pełniejszą ofertę. Galeria od kilku miesięcy mocno inwestuje w rozwój, a nasi partnerzy biznesowi idą tym samym torem – komentuje przedstawiciel firmy Rockcastle, właściciel galerii.

 

Reserved to popularna polska marka odzieżowa. Pierwszy sklep w Polsce został założony w 2000 roku. Obecnie brand oferuje kilka linii męskich, damskich oraz dziecięcych w około 360 salonach w 11 krajach Europy. Zagraniczne salony Reserved można znaleźć m.in. w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Ekspansja LPP na Zachód ma na celu intensywny rozwój firmy oraz umocnienie pozycji LPP na arenie międzynarodowej.


Zainteresował temat?

8

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat