Jedna osoba ranna w wypadku w gminie Ujazd

ePiotrkowTomaszów Środa, 05 grudnia 20188 5833
Warunki drogowe na drogach naszego regionu w środę rano nie były najłatwiejsze. Przekonał się o tym między innymi 62-letni kierowca autobusu, który przejeżdżając przez Skrzynki w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym.

Ładuję galerię...

W środę około 7.30 kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa, prowadzonego przez 72-letniego mężczyznę. Starszemu mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, został zabrany do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.

 

Na miejscu zdarzenia działały dwie jednostki policji, strażacy z Ujazdu, Tomaszowa Mazowieckiego i Przesiadłowa oraz jeden Zespół Ratownictwa Medycznego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)05.12.2018 21:28

Piotrków Tryb. ul.Łódzka aż do wiaduktu, godzina 5:30 rano. Żadne służby nie wyjechały na ulicę. A na drodze gołoledź. Panie Prezydencie czas już przestać świętować wygraną w wyborach, czas już obudzić. To dzisiaj przed Pana domem było lodowisko na ulicy.

10


gość ~gość (Gość)05.12.2018 23:45

Zamiast narzekać, trzeba było wybrać na prezydenta innego kandydata. Teraz macie efekty. Czas zaorania Piotrkowa bliski.

11


gość ~gość (Gość)05.12.2018 20:01

Zarząd dróg ma to nisko na plecach.

20


kiero_pkow ~kiero_pkow (Gość)05.12.2018 15:58

Najlepiej stwierdzić, że nie dostosował prędkości.. Dziś w Piotrkowie były super warunki... BRAWO zarząd dróg..

70


X2 ~X2 (Gość)05.12.2018 18:03

W Piotrkowie tak przygotowani do zimy ,że ta znowu ich zaskoczyła tak dziś było w większości naszego województwa miałem okazję się sam przekonać. Można by Wójta w Moszczenicy pochwalić za posypanie dróg reszta zaspała tak jak Wolbórz i reszta gmin z Piotrkowem na czele

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat