Jedna osoba ranna po pożarze domu. Strażacy apelują

ePiotrkowRegion Niedziela, 21 marca 20210 6781
Akcję gaśniczą i ratunkową musieli podjąć strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego w piątkowy (19.03) wieczór. W płomieniach stanął bowiem budynek mieszkalny w miejscowości Krężna. Jedna osoba została ranna.

Ładuję galerię...

- W piątek przed 23.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w Krężnej. Spaleniu uległy pokój i kuchnia budynku mieszkalnego, wraz z wyposażeniem. Niestety jedna osoba została ranna. To mężczyzna, który przed przybyciem strażaków podjął próbę gaszenia pożaru. Płomienie pojawiły się prawdopodobnie z powodu wadliwie działającego urządzenia elektrycznego. Najpewniej doszło do zwarcia. Na miejscu pracowały zastępy zadysponowane z Piotrkowa, Woli Krzysztoporskiej i Krężnej. Działania zakończyły się 30 minut po północy - relacjonuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Kilkanaście godzin po zakończonej akcji, na swojej facebookowej stronie apel o pomoc zamieścili ochotnicy z OSP Krężna:

 

 

Aby wesprzeć poszkodowanego druha, można również dołożyć swoją "cegiełkę" do zorganizowanej w Internecie zrzutki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat