Jazz znów zabrzmi na zamku

ePiotrkow Poniedziałek, 12 lutego 20180 1206
W Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim w ramach XXIII koncertu z cyklu Jazz Scena Zamek zaprezentowany zostanie kolejny projekt muzyczny Grzegorza Rogali.

Projekt Grzegorza Rogali - w skrócie PGR – to autorski projekt lidera będący swoistym spotkaniem kultur, podczas którego rozmawia się językiem jazzu. Koncepcja muzycznego projektu opiera się na spotkanie przyjaciół Grzegorza Rogali. Wspólne muzykowanie pozwala na wyrażenie zróżnicowanego potencjału twórczego artystów, który wynika z etnicznego pochodzenia muzyków. Niepowtarzalność utworów bierze się z autentyzmu ukazującego to, co gra w artystycznej duszy każdego z muzyków próbujących zbudować harmonie w oparciu o trzy linie melodyczne poszczególnych instrumentów.

 

Na koncert w piotrkowskim Muzeum zapraszamy 23 lutego o godzinie 19.00.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat