Jazz tym razem w Centrum idei „Ku Demokracji”

ePiotrkow Czwartek, 12 kwietnia 20180 2075
Dobrego jazzu w wykonaniu grupy The Beat Freaks będzie można posłuchać w Centrum idei „Ku Demokracji” 20 kwietnia.

- The Beat Freaks łączą w swojej muzyce to, czego pozornie nie da się połączyć. Przejrzyste formy, w których jest miejsce na snucie opowieści i pełne energii improwizacje bez chłodnych kalkulacji. Znają się od lat i rozumieją jak nikt, dlatego mogą się skupić na relacji z publicznością – mówią organizatorzy wydarzenia. - The Beat Freaks to czterech znakomitych i wszechstronnych muzyków: Tomasz Licak - saksofon, Michał Starkiewicz - gitara, Paweł Grzesiuk - kontrabas, Radek Wośko - perkusja. Członkowie zespołu mają na swoim koncie wiele osiągnięć, choćby Grand Prix 49 Jazz na Odrą czy Grand Prix Bielskiej Zadymki Jazzowej. Występowali na scenie z takimi muzykami jak: Tomasz Stańko, Gilad Hekselman, Grzegorz Turnau, Carl Winther, Adam Bałdych, Grażyna Łobaszewska, Piotr Baron, Mietek Szcześniak, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Jan Smoczyński i wielu innych.

 

Obecnie zespół nagrał muzykę do filmu dokumentalnego „Zamoyski”, który będzie miał premierę na Krakowskim Festiwalu Filmowym w tym roku, aktywnie koncertuje i przygotowuje materiał na kolejną autorską płytę.

 

Początek koncertu o godz. 19.00, wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat