Jarosław Kaczyński gościł w Piotrkowie

Strefa FM Niedziela, 22 kwietnia 201292 15633
Lider Prawa i Sprawiedliwości, były premier Jarosław Kaczyński gościł dziś po raz kolejny w Piotrkowie. Szef głównej partii opozycyjnej przyjechał na spotkanie z mieszkańcami miasta i działaczami lokalnych struktur PIS w okręgu nr 10. Sympatyków Prawa i Sprawiedliwości „powitała” tablica z napisem "Krzysztof Chojniak zdradził PiS". Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego stoi za tym… SLD.

W sali Miejskiego Ośrodka Kultury zjawiło się ponad 300 osób. Nie zabrakło również przedstawicieli mediów ogólnopolskich w tym wozów transmisyjnych TVN24 i Polsatu. Zanim na scenie pojawił się prezes PiS głos zabierali m.in. wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński, poseł Antoni Macierewicz i europoseł Janusz Wojciechowski. Mówcy krytykowali przede wszystkim rząd i premiera Donalda Tuska.

 

Po kilkudziesięciu minutach publiczność powitała byłego premiera, który w 15-minutowym przemówieniu odniósł się do wielu aktualnych problemów kraju. Najciekawsze wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się jednak w momencie, gdy odpowiadał na pytania zgromadzonych. - Prezydent Komorowski to jest lewica, zdecydowana lewica. Największe oszustwo to, że prezydent Komorowski to jest jakiś przedstawiciel formacji po części prawicowej. To, że ktoś ma 5 dzieci to wcale nie oznacza, że jest prawicowcem - to jedno z mocniejszych sformułowań, jakie można było usłyszeć w niedzielę w Piotrkowie.

 

Zapytany przez nas o komentarz do tablicy przed siedzibą MOK-u prezes PiS sugerował, że to działanie SLD: - Nie mamy z tym nic wspólnego, podejrzewamy, że to ciężka praca SLD nad ratowaniem bardzo zagrożonej w kraju pozycji, takiej schyłkowej, ale oczywiście dowodów nie mam i proszę tego nie traktować jako oskarżenie. To jest taki mój domysł.

Po wizycie w Piotrkowie lider PiS pojechał na podobne spotkanie w Sieradzu.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (92)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

P51 ~P51 (Gość)26.04.2012 11:35

"Czy-moge" napisał(a):
w dniu kiedy Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej swym najbliższym oddawała cześć i hołd jakiś czy jacyś ludzie nie potrafili się wznieść ponad politykę, nie chcieli uszanować tych zabitych ludzi przez sowietów oraz wykazali się chamstwem wobec rodzin zabitych naszych rodaków


W tym stwierdzeniu jest ukryte stwierdzenie , że dla PiS'u Polacy zabici przez NKWD w Katyniu to nieważne truchło...
Najważniejszy jest "zamach" w Smoleńsku, koniec,kropka!
I nie spoczną, póki nie ukarają winnych...Tych od "zamachu" i tych domagających się szacunku i zadumy dla zabitych w Katyniu.Sam prezes wspomniał,że nie bedzie się patyczkować...

00


Czy mogę ~Czy mogę (Gość)25.04.2012 22:56

Czy mogę po przeczytaniu komentarzy dołączyć swój komentarz?... Pomijam meritum komentarzy, złą wolę wpisujących, brak tolerancji na poglądy innych i wielką nienawiść jakie wystepują u zwolenników i przeciwników PiS tutaj się produkujących. Mnie chodzi o fakt, że w dniu kiedy Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej swym najbliższym oddawała cześć i hołd jakiś czy jacyś ludzie nie potrafili się wznieść ponad politykę, nie chcieli uszanować tych zabitych ludzi przez sowietów oraz wykazali się chamstwem wobec rodzin zabitych naszych rodaków. Nie wiem kto i po co wystawił te banerowe wózki. Wiem jedno - kultury, taktu i ludzkiej postawy tym ludziom czy człowiekowi zabrakło. Można z kimś się nie zgadzać i zwalczać go politycznie ale są pewne granice. Po przekroczeniu ich jest dzicz i barbaria. Świadectwo dojrzałości marne, choć zapewne ci ludzie są według metryki dorosłymi.

00


drops ~drops (Gość)25.04.2012 20:50

"lolo" napisał(a):
Warto zadać sobie pytanie czy ci co stoją za banerem to ludzie, którzy są godni by zasiadać w RM?


Właśnie, zadaj sobie to pytanie. I sam znajdź odpowiedź.

"lolo" napisał(a):
Lepiej by dali biednym, wsparli jakieś organizacje.


Widać, że przypadkowo wpadłeś na forum. No więc wyobraź sobie, że dają biednym. Z tym, że z tym nie biegają do mediów. I wyobraź sobie, że wspierają "jakieś" organizacje. Nawet możesz sprawdzić jakie i jakimi kwotami.

"Piotrkowianin" napisał(a):
A Chojniak daje biednym? Chyba w kość.


Otóż to.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga25.04.2012 19:39

"lolo" napisał(a):
Lepiej by dali biednym, wsparli jakieś organizacje.

A Chojniak daje biednym? Chyba w kość.

00


lolo ~lolo (Gość)25.04.2012 15:30

"gabi(-gosc)" napisał(a):
Zresztą tajemnicą poliszynela jest,że pewna grupa ludzi ma tak mocne parcie na władzę,że chce podciąć Chojniakowi skrzydła i wykorzystują bez skrupułów każdą sytuację.Jakież to polskie jest liczenie komuś pieniędzy!przecież nikogo nie okradł a Ci po przeciwnej stronie mają o wiele więcej,..ciekawe skąd?


Bardzo mądre spostrzeżenie! Dokładnie tak jest. Warto zadać sobie pytanie czy ci co stoją za banerem to ludzie, którzy są godni by zasiadać w RM? Lepiej by dali biednym, wsparli jakieś organizacje.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga25.04.2012 09:26

"Krzysztof-P" napisał(a):
Faktycznie przepis wprowadzono za PiSu ale sprawdz czyimi głosami, zapewniam że nie PiSu

Ale to PiS zgłosiło tę idiotyczną propozycję.

00


Krzysztof P ~Krzysztof P (Gość)24.04.2012 22:13

"Piotrkowianin" napisał(a):
1. Wprowadzony przez nich kretyński obowiązek jazdy przez całą dobę z włączonymi światłami mijania


Faktycznie przepis wprowadzono za PiSu ale sprawdz czyimi głosami, zapewniam że nie PiSu

00


Krzysztof P ~Krzysztof P (Gość)24.04.2012 22:07

Ciekawe dlaczego aytorzy bilboardu nie mieli odwagi go podpisać tylko stali po drugiej stronie ulicy i rozpaczali że go zastawiono busem

00


Mała Małaranga24.04.2012 10:59

"Piotrkowianin" napisał(a):
To może zaczniesz jeździć lewą stroną jezdni, tak jak w 3 państwach członkowskich UE: Wielkiej Brytanii, Irlandii i Malcie?


W niektórych mniejszych miejscowościach jeździ się po tej stronie ulicy, po której nie ma dziur.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.04.2012 10:49

"Mala" napisał(a):
Jesteśmy w UE

To może zaczniesz jeździć lewą stroną jezdni, tak jak w 3 państwach członkowskich UE: Wielkiej Brytanii, Irlandii i Malcie?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat