Jarmark i wielkanocne inspiracje w galerii Focus Mall

ePiotrkow Środa, 25 marca 20150 2152
W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne galeria Focus Mall zaprasza na poszukiwanie wielkanocnych inspiracji wśród ofert specjalnych, które z myślą o klientach przygotowały: sklepy, cukiernia i kawiarnie. Od 27 marca do 3 kwietnia w godzinach pracy galerii, odbędzie się także Jarmark Wielkanocny.

Na jarmarku nie zabraknie tradycyjnej żywności: wędlin, ciast świątecznych, serów korycińskich i oscypków, rumianych chlebów na zakwasie, miodów, suszonych owoców, które nadadzą potrawom wyjątkowy smak i zapach. Będzie można kupić także produkty ułatwiające samodzielne przygotowanie dań w domu. Na amatorów rękodzieła będą czekały wielkanocne ozdoby oraz dekoracje świąteczne: zajączki, kurczaczki, pięknie pomalowane pisanki. Stoiska Jarmarku Wielkanocnego rozstawione będą w reprezentacyjnej części galerii na parterze obok fontanny.

W galerii znajduje się wszystko to, co potrzebne, aby przygotować pyszne święta i pięknie przystroić dom. Wyjątkowe wielkanocne i wiosenne ozdoby można znaleźć w Home&You, Empiku i supermarkecie Tesco. Cukiernia Sowa kusi puchatymi babami, słodkimi i pięknie udekorowanymi mazurkami, także w supermarkecie nie brak wypieków oraz innych produktów na świąteczny stół. Wystawy butików służą podpowiedziami dotyczącymi świątecznych stylizacji dla całej rodziny. W sklepach galerii nie brakuje też pomysłów na upominki „od zajączka”.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat