Jarmark Wielkanocny w Rynku Trybunalskim już 5 kwietnia

ePiotrkow Czwartek, 05 marca 20206 2230
Rękodzielnicy, artyści, rzemieślnicy oraz twórcy ludowi będą prezentować swoje wyroby na Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się w Niedzielę Palmową 5 kwietnia w Rynku Trybunalskim. Urząd Miasta zaprasza chętnych wystawców do współpracy.

Ładuję galerię...

- Szczególnie mile widziani są wystawcy oferujący ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne. W programie tegorocznego Jarmarku: występ Miejskiej Orkiestry Dętej i zespołu ludowego Grabiczanie, otwarty konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz żur wielkanocny dla piotrkowian – informuje Ewa Pluta z piotrkowskiego MOK-u. - Chcielibyśmy szczególnie mocno zachęcić Państwa do wzięcia udziału w otwartym konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Wszystkie palmy przyjmujemy w dniu Jarmarku w Rynku Trybunalskim do godziny 13.00. W konkursie udział może wziąć każdy. Życzliwie ocenimy każdą palmę, a najpiękniejsza nagrodzimy.

 

Karty zgłoszenia na stronie MOK mok.piotrkow.pl.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.03.2020 14:13

5 kwietnia to Niedziela Palmowa a nie czwartek

00


cwaniak z miejskiej gazowni cwaniak z miejskiej gazowniranga05.03.2020 13:52

Pięć kiosków i ceny z kosmosu !!!!!!!!!!!

73


daniel ~daniel (Gość)05.03.2020 12:04

nie ma to jak zrobić kiermasz w czwartek. W innych cywilizowanych miastach odbywa się to w weekend, gdzie większość ludzi ma wolne :)

65


gość ~gość (Gość)05.03.2020 10:28

Trochę późno ten kiermasz, bo palemki nie kupię chyba że na rok następny.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat