ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jarmark Wielkanocny w Focus Mall

Poniedziałek, 14 kwietnia 2014 1365
Wielkanoc zbliża się szybkimi krokami. Nadszedł czas na zakupy i szykowanie świątecznych potraw. Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach od 14 do 18 kwietnia br. w godzinach pracy galerii.

Na stoiskach z tradycyjną, żywnością znajdą się: wędliny, ciasta świąteczne, sery korycińskie i oscypki, chleby na zakwasie, miody, oliwy i przyprawy, które nadadzą potrawom wyjątkowy smak i zapach, a także produkty pozwalające przygotować pyszne dania w domu.

Wielkanocne inspiracje można znaleźć także w sklepach, cukierniach i kawiarniach w Focus Mall. Przygotowały one atrakcyjną i smaczną ofertę świąteczną. Galeria serdecznie zaprasza na wiosenne zakupy oraz na Jarmark Wielkanocny pełen smaków i zapachów.

Stoiska z tradycyjną żywnością rozstawione będą w reprezentacyjnej części galerii na parterze, obok fontanny.Zainteresował temat?

5

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat