Jarmark Wielkanocny coraz bliżej

ePiotrkow Czwartek, 08 marca 20181 3453
Zbliża się Wielkanoc. Jak co roku w naszym mieście zorganizowany zostanie świąteczny jarmark. W Niedzielę Palmową (25 marca) o godzinie 10.00 w Rynku Trybunalskim wszyscy artyści, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz twórcy ludowi będą mogli zaprezentować swoje projekty. Nie zabraknie także atrakcji dla odwiedzających Jarmark Wielkanocny, dla których zorganizowany zostanie konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

W programie tegorocznego Jarmarku: występ Miejskiej Orkiestry Dętej oraz zespołu ludowego Grabiczanie, warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz żur wielkanocny dla piotrkowian. Będzie też konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, zgłoszenia przyjmowane będą do godziny 13.00 w Rynku Trybunalskim.

 

Wszystkie informacje o stoiskach handlowych można uzyskać w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107. Warunkiem uczestnictwa w Jarmarku Wielkanocnym jest wypełnienie i dostarczenie do MOK (osobiście lub mailowo na adres: merytoryczny@mok.piotrkow.pl) wypełnionej karty zgłoszenia.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pipi ~pipi (Gość)16.03.2018 22:36

Żeby tylko śnieg nie stopniał bo nie będzie magii Swiąt.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat