Jarmark Bożonarodzeniowy w Focus Mall

ePiotrkow Poniedziałek, 15 grudnia 20140 2246
Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to dla pań i panów domu prawdziwe wyzwanie...

Focus Mall zaprasza wszystkich mieszkańców Piotrkowa i okolic na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 18 - 23 grudnia w godzinach pracy galerii. Swoje wyroby zaoferują na nim prawdziwi znawcy polskich tradycji świątecznych oraz producenci unikalnych, pod względem smaku i jakości, regionalnych specjałów.

W tym roku klienci galerii będą mogli także podziwiać i nabyć ręcznie zrobione: dekoracje świąteczne, ozdoby choinkowe, kartki bożonarodzeniowe, stroiki, choinki, bombki itp. Będą to dzieła dzieci oraz seniorów z lokalnych organizacji społecznych.

Na stoiskach z żywnością znajdą się m.in.: wędliny kurpiowskie, domowe ciasta, oscypki, miody, chleb na zakwasie, konfitury, suszone owoce i warzywa oraz produkty pozwalające przygotować smaczne potrawy w domu. Jarmark zostanie zorganizowany na parterze galerii w okolicach fontanny.

Świątecznych inspiracji nie zabraknie także w sklepach, cukierniach i kawiarniach w Focus Mall.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat