Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście

ePiotrkow Poniedziałek, 15 września 201416 3193
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy kolejny raz wnioskuje radny Jan Dziemdziora.

Ładuję galerię...

- Obszar skrzyżowania ul. Kościelnej ze Szkolną wymaga remontu, ponieważ występują tam głębokie dziury w jezdni. Napraw cząstkowych wymaga północna jezdnia Al. Sikorskiego pomiędzy wjazdem z ul. Folwarcznej a Zawodzie oraz ul. Podmiejska. Na ul. Modrzewskiego (pomiędzy ul. Reja a Kołłątaja) znajduje się uszkodzony próg zwalniający. Od kilku tygodni pozostaje uszkodzona barierka na moście rzeki Strawy w ciągu ulicy Źródlanej. Na wysokości pierwszej klatki bloku przy ul. Daniłowskiego 9 znajduje się w jezdni głębokie poprzeczne zaniżenie w pobliżu studzienki kanalizacji - interpeluje radny.


Zainteresował temat?

6

4


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marcin Marcinranga15.09.2014 13:56

A co w radzie miasta robi pan Dziemdziora?? Skoro ma czas chodzić po całym mieście i liczyć dziury itp?
Ja bym wolał żeby zamiast przed wyborami chodzić po mieście wytykać błędy władzy ktoś to naprawiał. Każdy może przejść po mieście i mówić że jest źle. Lepiej niech pan radny zacznie coś robić :P

86


adam pt ~adam pt (Gość)15.09.2014 10:51

Znak drogowy przy przejsciu dla pieszych na ulicy armii krajowej na wysokosci belzackiej jest lekko skrzywiony. Trzeba naprostowac.

40


Wojtas ~Wojtas (Gość)15.09.2014 10:19

Przy rondzie łączącym Śląską ze Świerczewską uszkodzona jest żółta barierka.

30


szczepan ~szczepan (Gość)15.09.2014 09:17

Czemu radni zajmują się takimi sprawami?! To tak jakby prezes korporacji interweniował bo spłuczka w kiblu cieknie. Ja rozumiem jakby to było miasteczko i dwie ulice na krzyż. Dlaczego, żaden z Panów i Pań nie zajmie się np. oceną obecnie opiniowanej Strategii Rozwoju Miasta do 2020 roku? Za dożo tekstu, za mało obrazków? Nie chce się czytać? Za trudne? A uwierzcie, jak się to przeczyta to włos się na głowie jeży.

56


broda ~broda (Gość)15.09.2014 09:03

"Matt" napisał(a):
zalać kawałek dziur asfaltem !!!


To nie są dziury, to są wykruszenia. Dziury są na wylot...

61


Matt ~Matt (Gość)15.09.2014 08:50

Tak jest , na Wyzwolenia przy wjeździe na parking przy bloku nr 4 (wjazd od ul Bugajskiej ) odszedł asafalt w wyniku czego powstały głębokie dziury , jest już tak od bardzo długiego czasu , a to chyba niewiele roboty zalać kawałek dziur asfaltem !!!

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat