Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście

ePiotrkow Poniedziałek, 15 września 201416 3189
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy kolejny raz wnioskuje radny Jan Dziemdziora.

Ładuję galerię...

- Obszar skrzyżowania ul. Kościelnej ze Szkolną wymaga remontu, ponieważ występują tam głębokie dziury w jezdni. Napraw cząstkowych wymaga północna jezdnia Al. Sikorskiego pomiędzy wjazdem z ul. Folwarcznej a Zawodzie oraz ul. Podmiejska. Na ul. Modrzewskiego (pomiędzy ul. Reja a Kołłątaja) znajduje się uszkodzony próg zwalniający. Od kilku tygodni pozostaje uszkodzona barierka na moście rzeki Strawy w ciągu ulicy Źródlanej. Na wysokości pierwszej klatki bloku przy ul. Daniłowskiego 9 znajduje się w jezdni głębokie poprzeczne zaniżenie w pobliżu studzienki kanalizacji - interpeluje radny.


Zainteresował temat?

6

4


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga16.09.2014 12:11

"OVK" napisał(a):
Prosze zobaczyć jak wygląda Sienkiewicza na łączniku Słowackiego/Narutowicza(ścisłe centrum miasta),jak w Ługańsku po ruskim nalocie...zostawie to bez komentarza.

Dodałbym jeszcze dziury na ul. Krakowskie Przedmieście w pobliżu gazowni, powyrywane kostki z chodników np. w al. 3 Maja i przy rondzie ks. Petzolta oraz ok. 20 uschniętych drzew, których nie ma kto wyciąć. Znaleźć je można m.in. przy ul. Wolborskiej, Krakowskie Przedmieście, Piastowskiej, al. 3 Maja, Żeromskiego, Kobyłeckiego. I jeszcze wulgarny napis widniejący od ponad roku, jeśli nie dłużej, przy rondzie Sulejowskim. Widać jak gospodarzowi zależy na wyglądzie miasta.

00


Matt ~Matt (Gość)16.09.2014 10:48

"broda" napisał(a):


Ok niech bedzie , wykruszenia :)

10


luzik luzikranga15.09.2014 17:37

"janusz" napisał(a):
APELUJE O sprawdzenie


A ja apeluję o sprawdzenie, czy to co masz w głowie to mózg, czy to tylko jakaś galaretka.
Radni, rada i – przede wszystkim - urząd, mają obowiązek pracować na rzecz mieszkańców min. poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu infrastruktury publicznej. Czepiasz się człowieka, że dobrze pracuje? Pogięło cię?

53


Razem dla Piotrkowa do zobaczenia za 4 lata ~Razem dla Piotrkowa do zobaczenia za 4 lata (Gość)15.09.2014 16:34

Stawiam na PiS. Trzeba zmienić sekretarza miasta i radnych w komisjach rady miasta. Sekretarz miasta Bogdan Munik musi tym razem odejść jeżeli Razem dla Piotrkowa zechce wejść w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością. PiS ma pewne 12 miejsc w radzie miasta i to PiS będzie rozdawał karty w nowej kadencji. Era Chojniaka, Błaszczyńskiego, Staszka, Konieczki, Munika, Wójcikowej, Kwiecińskiej, Kacperka, Karzewnika, Byczyńskiego, Cłapy itp. dobiegła końca. Czas na zmiany w zarządzie miasta i w radzie miasta.

72


OVK ~OVK (Gość)15.09.2014 15:43

Radny Dziemdziora jest jednym z nielicznych,którzy coś robią przez cały okres działalności Raby Miasta,a nie jak inni przed wyborami.
Czemu swoje zapytania nie wyślecie do inżyniera miasta,kierownika biura inwestycji,radnych razem dla koryta czy wreszcie nauczyciela z Łódzkiej?
Prosze zobaczyć jak wygląda Sienkiewicza na łączniku Słowackiego/Narutowicza(ścisłe centrum miasta),jak w Ługańsku po ruskim nalocie...zostawie to bez komentarza.

86


my ~my (Gość)15.09.2014 14:57

brak zajencia n a c..l

32


radny Jan Dziemdziora ~radny Jan Dziemdziora (Gość)15.09.2014 14:53

Moich oponentów zachęcam do lektury Art 23 ustawy o samorządzie gminnym

54


radny Jan Dziemdziora ~radny Jan Dziemdziora (Gość)15.09.2014 14:38

Moich oponentów zachęcam do lektury Art 23 ustawy o samorządzie gminnym

65


janusz ~janusz (Gość)15.09.2014 14:30

APELUJE O sprawdzenie czy trawa równo rośnie...

96


OVK ~OVK (Gość)15.09.2014 13:59

"Lesina23" napisał(a):
A co w radzie miasta robi pan Dziemdziora?? Skoro ma czas chodzić po całym mieście i liczyć dziury itp?
Ja bym wolał żeby zamiast przed wyborami chodzić po mieście wytykać błędy władzy ktoś to naprawiał. Każdy może przejść po mieście i mówić że jest źle. Lepiej niech pan radny zacznie coś robić :P


a co w radzie robią inni???? przestań hejtować i wytrzeźwiej mózgownico.

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat