Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście

ePiotrkow Poniedziałek, 15 września 20140 875
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy, kolejny raz, wnioskuje radny Jan Dziemdziora.

- Obszar skrzyżowania ul. Kościelnej ze Szkolną wymaga remontu, ponieważ występują tam głębokie dziury w jezdni. Napraw cząstkowych wymaga północna jezdnia al. Sikorskiego pomiędzy wjazdem z ul. Folwarcznej a ul. Zawodzie oraz ul. Podmiejska. Na ul. Modrzewskiego (pomiędzy ul. Reja a Kołłątaja) znajduje się uszkodzony próg zwalniający. Od kilku tygodni pozostaje uszkodzona barierka na moście rzeki Strawy w ciągu ulicy Źródlanej. Na wysokości pierwszej klatki bloku przy ul. Daniłowskiego 9 znajduje się w jezdni głębokie poprzeczne zaniżenie w pobliżu studzienki kanalizacji - interpeluje Jan Dziemdziora.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat