Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Polski w Nordic Walking

ePiotrkow Piątek, 11 sierpnia 20174 2897
Jakub Deląg reprezentujący Piotrków, po raz 4 sięgnął po Mistrzostwo Polski w kat. wiekowej 18-29 lat, oraz osiągnął drugi wynik Open z czasem 29:59. Zawody odbyły się w Osielsku k. Bydgoszczy.
fot. archiwum epiotrkow.pl

- Z roku na rok poziom jest coraz wyższy, i jest coraz więcej zawodników, którzy podchodzą coraz bardziej profesjonalnie do zawodów. Moim zdaniem w tym roku na dystansie 5km była najmocniejsza obstawa zawodników, dlatego bardzo cieszy mnie zajęte przeze mnie miejsce – podkreśla Kuba.

 

Ale piotrkowianin ma zamiar sięgnąć wkrótce po kolejne sukcesy. - Teraz szykuję się do obrony tytułu Mistrza Europy na 5km w Legnicy na 30 września. Przed tym planuję wystartować w Pucharze Polski w Hajnówce, oraz na zawodach w Warszawie, a jeżeli się uda to na Pucharze Europy w Austrii.
Taką kropką nad i, będą przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Ta impreza przyciągnie najlepszych z każdego kontynentu i to tam bym chciał najbardziej zabłysnąć. Co dalej nie wiem sam, zobaczymy na co pozwolą studia, a kto wie może trzeba wziąć sie za nową dyscyplinę sportową – zapowiada Jakub Deląg.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ffff ~ffff (Gość)14.08.2017 15:15

kiedy będą MP w rzucie rabarbarem?

20


dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)12.08.2017 08:48

Brawo Kuba, brawo Endorfina!! :-)

04


def ~def (Gość)11.08.2017 12:32

trzeba wziąć się za nową dyscyplinę sportową - nareszcie dotarło, ze samotne spacery nie dla nikogo pasjonujące i budzące większe zainteresowanie

41


gość ~gość (Gość)11.08.2017 11:30

Gratulacje! Jakub.

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat