Jakub Błaszczykowski dopingował piłkarzy Piotrcovii

ePiotrkowKraj Sobota, 29 grudnia 20180 10984
Młodzi piłkarze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wzięli udział w XII Ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Kuba Cup 2018". Turniej odbył się w Truskolasach pod egidą wybitnego reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego i Fundacji Ludzki Gest.
Fot.: www.ukspiotrcovia,com

Piotrkowscy piłkarze zajęli w nim ostatecznie trzecie miejsce. W pierwszym spotkaniu nasz zespół pokonał MKS Kluczbork 1:0, następnie zwyciężył z ULKS Herkulesem Truskolasy 5:1, w trzecim pojedynku przegrał jednak z Rakowem Częstochowa 1:3, a w ostatnim grupowym pojedynku piotrkowianie wygrali z Akademią Piłkarską Ostrzeszów 2:1.

 
W półfinale reprezentanci Piotrcovii zmierzyli się z TS Wisłą Kraków, która wygrała ten pojedynek 4:0, z kolei w meczu o trzecie miejsce nasz zespół wygrał z Białymi Orłami z Warszawy 3:2, tym samym kończąc rozgrywki na podium.

 
Odkryciem piłkarskim turnieju został Radek Błaszczyk.


Zainteresował temat?

9

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat