Jakie są opinie o Betfan - nowym polskim bukmacherze?

Kraj Piątek, 16 października 20200 1442
Wejście w życie nowelizacji Ustawy Hazardowej z dnia 1 kwietnia 2017 roku spowodowało wiele zawirowań na rodzimym rynku bukmacherskim. Jedną z konsekwencji obowiązywania tego aktu jest wzmocnienie pozycji polskich firm oferujących zakłady wzajemne oraz zniknięcie z rynku niektórych zagranicznych operatorów, którzy postanowili nie ubiegać się o licencję Ministerstwa Finansów. Chętniej zakładane są także firmy z polskim kapitałem, które chcą wypełnić lukę po znanych zagranicznych potentatach. Jedną z nich jest Betfan, spółka założona w 2018 roku w Warszawie. Jakie są opinie o Betfan, czy bukmacher posiada bogatą ofertę zakładów, czy Betfan to oszustwo? Sprawdźmy!

 

Betfan - oferta bukmachera

 

Mimo, że firma Betfan jest stosunkowo nowa już teraz może pochwalić się imponującą liczbą 1,5 miliona oferowanych zakładów miesięcznie. Grający mają do wyboru nie tylko tradycyjne zakłady sportowe, ale także modne ostatnio e-sporty i sporty wirtualne.

Wśród dyscyplin sportowych obstawiać można choćby piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, hokeja, siatkówkę, tenisa stołowego, baseball, żużel, MMA, sporty motorowe, kolarstwo, szachy, snookera i wiele innych. Na opinie o Betfan osób dopiero wchodzących w dorosłość z pewnością wpłynie fakt, że ambicją operatora jest także dostarczenie szerokiej oferty zakładów na sporty wirtualne: Counter Strike, DOTA i League of Legends.

Betfan swoją ofertę kieruje nie tylko do osób zainteresowanych szeroko rozumianą rywalizacją sportową i e-sportową. Klientom podoba się także możliwość obstawiana wydarzeń społecznych i kulturalnych, choćby wyników wyborów politycznych czy zwycięzców Oskarów. Wszystkie zakłady obsługuje mobilna Betfan aplikacja oraz tradycyjna strona www.

Takie podejście do konstruowania oferty niewątpliwie spotyka się z uznaniem wielu grup grających, także tych którzy do tej pory nie mieli wiele wspólnego z zakładami.

 

Betfan Bonus - czyli czym kusi bukmacher

Podobnie jak większość operatorów w branży, także ten oferuje szereg promocji. Betfan Bonus możemy uzyskać choćby przy założeniu nowego konta i wpłaceniu na nie środków w kwocie minimum 20 złotych. Opinie o Betfan mogą jednak nieco ucierpieć w skutek dość skomplikowanych zasad przyznawania i wypłaty wspomnianego bonusu. Otóż gracz otrzymuje 10% ekstra od każdej z trzech pierwszych wpłat, jednak najpierw musi zawrzeć zakłady po minimalnym kursie 2.00. Bonus przed wypłatą należy obrócić pięciokrotnie na kuponach z minimum dwoma wydarzeniami, z których kurs każdego z nich wynosi 1.45. Następnie przyznany bonus jest mnożony x10. Oczywiście wytrawni gracze są w stanie zrozumieć te zasady bez dłuższej analizy, ale dla nowych Betfan Bonus Powitalny może wydać się skomplikowany.

Oprócz bonusu na start Betfan przygotował także inne promocje:

  • zakład bez ryzyka do 100zł,

  • kody promocyjne kierowane do klientów VIP,

  • zakład bez 14% podatku.

Wszyscy, którzy zadają sobie pytanie, czy Betfan to oszustwo warto przypomnieć, że to legalnie działający bukmacher, który podlega ścisłej kontroli, co gwarantuje graczom bezpieczeństwo. Jeśli nadal masz wątpliwości, to zapoznaj się z rzetelnymi opiniami na oszustwo.info o legalnych bukmacherach.

Betfan Aplikacja

 

Niewątpliwie w czasach mobilności na opinie o Betfan musi wpływać także to, czy bukmacher posiada aplikację mobilną oraz czy jest ona przyjazna użytkownikom. Dla wszystkich, którzy nie posiadają komputera mamy dobrą wiadomość - aplikacja Betfan oferuje wszystko to, co tradycyjna wersja strony. Obstawiać można zatem zarówno sporty tradycyjne, jak i wirtualne oraz wydarzenia ze świata show-biznesu czy polityki. Posiadany telefon także nie jest żadnym ograniczeniem - aplikację pobrać można zarówno ze sklepu App Store, Google Play czy na system Huawei - z App Gallery. Linki do pobrania aplikacji znaleźć można na stronie Betfan. Istnieje także możliwość zeskanowania kodów QR, by przenieść się bezpośrednio do sklepu. Wielu graczy docenia intuicyjność i przejrzystość aplikacji oraz fakt, że jest ona całkowicie darmowa. Pozostaje mieć nadzieję, że pandemia COVID i kolejne rekordy liczby przypadków nie spowodują powtórki wydarzeń z wiosny tego roku i grający będą mogli nadal korzystać z bogatej oferty wydarzeń.Mariusz Pudzianowski - twarz Betfan

Spółka stojąca za marką Betfan postanowiła wejść na polski rynek z przytupem i skorzystać z wizerunku najbardziej rozpoznawanego w naszym kraju strongmana - Mariusza Pudzianowskiego. Słynny "Pudzian", zwycięzca wielu zawodów kulturystycznych w latach 1999-2010, a ostatnio również zawodnik MMA, widnieje na materiałach reklamowych Betfan w zasadzie od początku istnienia operatora. Co ciekawe, jednym z elementów strategii wizerunkowej Betfan było nazwanie przez Pudzianowskiego swojego konia marką operatora, o czym opowiadał w wywiadzie dla Money.pl

W wywiadzie przeczytać można również o tym, że bukmacher ma zamiar postawić na oryginalność i nietuzinkowość, stąd decyzja o współpracy ze strongmanem łączącym - zdaniem prezesa Betfan - te cechy. Co ciekawe pojawia się tam również stwierdzenie, że relacje między Spółką a Pudzianowskim to nie tylko kwestie wizerunkowe. W planach jest bowiem wykorzystanie doświadczenia biznesowego "Pudziana" do umocnienia pozycji bukmachera na rynku.


 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat