tekst reklamowy

Jakie są najlepsze okna w Polsce? Innowacyjne rozwiązania od firmy Domel

Poniedziałek, 10 maja 2021 598
Produkty stolarki otworowej w niczym nie przypominają pierwowzorów sprzed dekady. Producenci okien starają się odpowiadać na potrzeby klientów, którym zależy na energooszczędności budynku i jak najmniejszych kosztach użytkowania domu. Współczesne modele charakteryzują się nie tylko doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, ale też oryginalnym designem. Jakie są najlepsze okna? Na szczególne wyróżnienie zasługują konstrukcje o niezwykle nowoczesnych formach oraz nieoczywistych kształtach.

Jak wybrać dobre okna? Opinie ekspertów

 

Nowoczesne profile okienne są odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa. Idealnie wpisują się również w oczekiwania inwestorów i deweloperów, którzy budują kolejne osiedle mieszkaniowe. Duże przeszklenia są bardzo modne oraz idealnie dostosowane do wymogów nowoczesnych inwestycji deweloperskich. Niezmiennie ogromnym powodzeniem cieszą się plastikowe okna. Najlepsze modele to takie, które łączą walory estetyczne z wysoką funkcjonalnością. O czym należy pamiętać, wybierając nowe okna do domu?

 

Istotne znaczenie mają parametry techniczne, które powinny być określone w karcie produktu. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na współczynnik przenikania ciepła dla szyby oraz ramy. Obowiązujące przepisy budowlane wymuszają na właścicielach nowo wybudowanych budynków mieszkalnych montaż okien o wartości Uw wynoszącej maksymalnie 0,9 W/m2K. Jak podkreślają eksperci budowlani, na polskim rynku można znaleźć modele o współczynniku przenikania ciepła na poziomie 0,7-0,6 W/m2K.

 

Polecane okna – opinie użytkowników

 

Coraz większa liczba osób poszukuje produktów, które nadają budynkowi niepowtarzalnego charakteru i naturalnie doświetlają pomieszczenia domowe. Nie bez powodu tak dużym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne okna znanego producenta stolarki okiennej. Firma Domel posiada w ofercie modele, które doskonale wpisują się w nowoczesne trendy architektoniczne. Przykładem prostoty i minimalizmu jest okno Quadro, wyróżniające się ultrawąskim profilem oraz skrzydłem niewidocznym z zewnątrz.

 

Niebanalny design to jednak nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę. Innowacyjne okna PCV marki Domel zostały wyposażone w trzyszybowy pakiet o szerokości 48 mm, renomowane okucia WInkhaus activPilot czy klamkę Secustic. Warto też wspomnieć o jednoelementowej konstrukcji skrzydła, szczelnych wypełnieniach piankowych i profilu o grubości 3 mm klasy A. Innowacyjne okno Quadro posiada także ciepłe ramki obniżające ryzyko skraplania się pary wodnej oraz uszczelki rozmieszczone w trzech płaszczyznach. Konstrukcja wykonana w technologii perfekcyjnego zgrzewu jest wyjątkowo trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych.

 

Najlepsze okna w Polsce

 

Cena energooszczędnych produktów nie musi przyprawiać o zawrót głowy. Wielu producentów stolarki otworowej organizuje akcje promocyjne na innowacyjne okna PCV. Dzięki temu każdy może kupić dobrej jakości produkty w bardzo preferencyjnej cenie. Z pewnością warto skorzystać z obowiązujących promocji, jakie proponuje jeden z najlepszych producentów okien w Polsce. W ofercie firmy Domel można znaleźć energooszczędne oraz innowacyjne modele PCV, na które nie trzeba wydawać fortuny.

 

Właściciele domów i mieszkań, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie, mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na szkło hartowane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też promocja na ramki dystansowe i zabezpieczenia antywłamaniowe w pakiecie. Innowacyjne rozwiązania klient może otrzymać w gratisie. Ciepłe ramki ograniczają kondensację pary wodnej na brzegach szyb. Z kolei zaczepy stalowe minimalizują ryzyko wtargnięcia do domu nieproszonych gości.

 

Jakie są najlepsze okna? Warto zwrócić uwagę na innowacyjne i energooszczędne modele, które posiadają doskonałe właściwości izolacyjne. Najczęściej wyróżniają się także minimalistyczną oraz estetyczną formą. Jeśli zdecydujemy się na zakup okien PCV u sprawdzonego producenta, mamy pewność nabycia najwyższej jakości produktów w atrakcyjnej cenie.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat