ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jaki prezent na dzień chłopaka?

Piątek, 27 września 2019 1561
Święto panów zbliża się wielkimi krokami. 30 września to dzień, kiedy to kobiety mogą podziękować mężczyznom za to, że po prostu są. Co będzie najlepszym prezentem dla mężczyzny? - to pytanie zadaje sobie we wrześniu niemal każda kobieta.

Z wyborem prezentu dla kobiet, mężczyźni zwykle nie mają problemu. Rozwiązań jest bardzo dużo np. kwiaty, biżuteria, torebka czy buty. Jednak co zrobić, kiedy trzeba zamienić się rolami i zbliża się dzień chłopaka? Jaki prezent wybrać? I tu pojawiają się przysłowiowe „schody”.

 

Jaki jest idealny prezent dla chłopaka?


Przed wyborem odpowiedniego upominku, należy zastanowić się czego dana osoba nie ma, czego potrzebuje, bądź co chciałaby dostać. Znając odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań, wybór prezentu nie stanowi wielkiego problemu. Nie każdy jednak jest w stanie tak przeanalizować potrzeby wybranka. Wtedy najlepiej postawić na uniwersalny, a zarazem wyjątkowy prezent, który każdemu, bez względu na sytuację, się przyda.

 

Spersonalizowany kubek


Idealnym upominkiem, z którego każdy pan na pewno będzie zadowolony, jest bez wątpienia duży kubek. Aby nie wydawał się on zbyt prosty, zawsze można dodać do niego elementy, które sprawią, że stanie się wyjątkowy. Idealnym rozwiązaniem jest kubek ze zdjęciem. Nie dość, że będzie unikalny, to zdjęcie nawiązujące do pozytywnych wspomnień może wywołać uśmiech na twarzy chłopaka. W tworzeniu takiego fotokubka ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność. W edytorze Empik Foto możemy dowolnie wybierać szablony, wykorzystywać gotowe tła i cliparty i dzięki temu przygotować wyjątkowy prezent. W EmpikFoto dodatkowo możemy wybierać spośród 9 rodzajów różnych kubków. W zależności od naszych preferencji, a może ulubionego napoju osoby, którą chcemy obdarować, możemy zdecydować się na kubek latte, kubek emaliowany, kubek klasyczny, kubek wąski, kubek kawowy, kubek magiczny, kubek mini, a także kubek XXL. 

 

Unikatowy kufel


Innym doskonałym prezentem, z którego zadowolony będzie każdy mężczyzna, jest kufel. I w tym przypadku, podobnie jak z kubkiem, możemy go spersonalizować. To wszystko za sprawą odpowiedniego grawera. Na kuflu może znaleźć się imię wybranka bądź po prostu ciekawy napis, jak np. SUPER TATA, NAJLEPSZY BRAT NA ŚWIECIE czy SUPER FACET. 


Te, jak i wiele innych ciekawych prezentów na dzień chłopaka można znaleźć na stronie https://www.empikfoto.pl/prezenty/dla-niego. Jeszcze przed zamówienie, możemy sami sprawdzić jak nasz pomysł na prezent będzie wyglądał w rzeczywistości. Oprócz tego na stronie znajduje się wiele inspiracji, które mogą pomóc nam w podjęciu najlepszej decyzji. Czy wybór prezentu może być jeszcze łatwiejszy?


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat