ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak wybrać przecinarkę do glazury?

Czwartek, 05 grudnia 2019 1233
Obróbka glazury jest niezmiernie istotna dla prawidłowego dopasowania elementów wykończeniowych wieńczących wysiłek ekipy budowlanej. Dobrze przygotowane detale ułatwiają położenie płytek w miejscach trudno dostępnych czy narożnikach. Cięcie glazury wymaga precyzji, która jest kluczem perfekcyjnego wykończenia.

Perfekcyjne długie cięcie


Przecinarki do glazury Husqvarna to idealny sprzęt do intensywnych prac budowlanych. Każdy płytkarz zdaje sobie dobrze sprawę z tego, że idealnie docięte płyty to oszczędność materiału i czasu, które są szczególnie istotne w przypadku projektów wielkopowierzchniowych. Ta solidna szwedzka firma produkuje maszyny znane szerokiemu gronu profesjonalistów z doskonałej ergonomii, wytrzymałości i ponadprzeciętnej wydajności. Cechy te okazują się niezastąpione w przypadku operacji dokładnych, jak cięcie długich, cienkich płyt glazury. Przy realizacji takich zadań duże znaczenie ma nie tylko konstrukcja maszyny, ale także doskonałe wyważenie, pewne prowadzenie krawędzi, moc i zastosowanie właściwego narzędzia. Przecinarki do glazury Husqvarna umożliwiają cięcie długich elementów na dwa sposoby. Po pierwsze poprzez prowadzenie tarczy tnącej wzdłuż stolika lub prowadząc detal przez stół z nieruchomą tarczą.

 

Przecinarki do glazury znajdziesz na https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/przecinarki-do-glazury/

 

Solidna i wydajna 


Każda przecinarka do glazury, podobnie jak inne maszyny produkcji Husqvarna, to perfekcyjnie zaprojektowane urządzenie techniczne, składające się z idealnie dopracowanych elementów. Na wyróżnienie zasługuje nie tylko mobilna konstrukcja pił stolikowych, która pozwala na precyzyjne ustawienie w miejscu pracy. Uwagę warto zwrócić także na mocne i wydajne siniki elektryczne. Firma produkuje wiele typów maszyn do zastosowania w budownictwie i nie tylko korzystających z ekologicznych elektrycznych układów zasilania. Użytkownicy pił stolikowych tej marki podkreślają komfort pracy z płytkami z różnych materiałów wynikający z zapasu mocy jednostki napędowej. Jednocześnie zwraca się uwagę na fakt, że maszyny te są skonfigurowane w perfekcyjny sposób, który daje operatorowi poczucie bezpieczeństwa i pewności w możliwości wynikające z potencjału, jaki daje praca na solidnym sprzęcie. 

 

Dopełnieniem konstrukcji i technologii zastosowanych do produkcji tych wytrzymałych i niezawodnych przecinarek do glazury są narzędzia diamentowe, w postaci tarcz tnących. Producent przygotował trzy warianty, dedykowane dla różnych użytkowników. Chodziło o to, aby udostępnić zalety najlepszej technologii w swojej klasie zarówno profesjonalistom, jak i zespołom, które rzadziej korzystają z tego typu sprzętu.


Zainteresował temat?

2

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat