ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak wybrać dobrego bukmachera?

Czwartek, 08 sierpnia 2019 2718
Wybór bukmachera to dla wielu osób problemowe zadanie, gdyż trzeba zwracać uwagę nie tylko na przejrzystość systemu do obstawiania oraz atrakcyjność kursów, ale również pamiętać o kwestiach związanych z bezpieczeństwem i legalnością takiej rozrywki.
  • Bukmacherzy z listy legalnych firm
  • Legalni bukmacherzy z atrakcyjnymi bonusami
  • Poradnik na temat obstawiania przez internet

Może się wydawać, że takie szczegóły nie mają większego znaczenia, jednak jeżeli na początku poświęcisz trochę czasu i wybierzesz dobrą firmę, to później unikniesz wielu problemowych sytuacji.

 

Bukmacherzy z listy legalnych firm


Lista legalnych bukmacherów ułatwi ci podjęcie decyzji związanej z tym, gdzie powinieneś otworzyć konto. Znajdują się na niej wyłącznie te firmy, które posiadają aktualną licencję na przyjmowanie zakładów w Polsce. Grając u takiego bukmachera nie musisz się przejmować tym, że strona firmy zostanie nagle zablokowana lub też narazisz się na wysoką karę finansową. Takie sytuacje coraz częściej spotykają graczy, którzy źle wybrali serwis. Jeżeli wydaje ci się, że przez konieczność weryfikowania wspomnianych informacji założenie konta znacznie się wydłuży, to powinieneś sprawdzić propozycje zebrane w rankingu legalnych bukmacherów. Nie tylko zyskasz gotową bazę firm, w których od razu możesz otworzyć konto, ale też każda z nich została oceniona pod kilkoma istotnymi względami. Gracz może więc łatwo zweryfikować czy konkretny bukmacher oferuje zakłady na żywo (które zapewniają wiele emocji), pozwala obstawiać sporty wirtualne (cieszące się coraz większym zainteresowaniem) oraz czy oferuje transmisje meczów. Do tego dochodzi opis bonusów udostępnionych dla nowych użytkowników.

 

Legalni bukmacherzy z atrakcyjnymi bonusami


Zestawienie firm bukmacherskich, które działają zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem jest nieustanne aktualizowana, co daje ci pewność, że niezależnie od tego kiedy skorzystasz z oferty, znajdziesz tu wyłącznie wartościowe propozycje. Wśród firm, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów i mogą legalnie działać na terenie Polski znajdują się między innymi STS, Fortuna, Betclic oraz totolotek. Przed założeniem konta w którejś z wymienionych firm sprawdź, jakie bonusy w danym momencie oferują poszczególni bukmacherzy, abyś mógł zarobić jak najwięcej pieniędzy. Wbrew temu, co na temat bonusów sądzą niektórzy gracze, czasami są to naprawdę atrakcyjne oferty. Przykładem może być szansa na postawienie bezpiecznego zakładu, co warto wykorzystać aby zagrać nieco ryzykowniej. Wówczas wygrana przełoży się na wysokie zyski, natomiast jeżeli nie będziesz miał szczęścia to bukmacher zwróci postawione przez ciebie pieniądze. Kolejny ciekawy bonus to pieniądze od bukmachera, które możesz otrzymać po dokonaniu pierwszej wpłaty. Wiele firm uzależnia wysokość takiego bonusu od tego, ile wpłaci gracz. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą grać za większe pieniądze. Zamiast dzielić je na kilka wpłat, mogą od razu przelać całość i zgarnąć atrakcyjny bonus.

 

Poradnik na temat obstawiania przez internet


W celu zapewnienia sobie jak największych szans na wygraną powinieneś dokładnie sprawdzać informacje na temat tych spotkań sportowych, które planujesz obstawić. Wiele przydatnych informacji oraz porad w tym temacie znajdziesz również na stronie z rankingiem firm bukmacherskich. Możesz też podczas typowania wyników porównać swoje zakłady z typami przygotowanymi przez bardziej doświadczonych graczy. Wówczas będziesz miał możliwość upewnienia się, że twój zakład rzeczywiście ma duże szanse na sukces lub też wycofać się z ryzykowanego typowania.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat