Jak uratować święta?

ePiotrkowRegion Środa, 04 grudnia 20190 1314
W poniedziałek, 2 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu gminy obejrzeli spektakl „Jak Adaś uratował święta” w wykonaniu artystów z Krakowskiego Biura Promocji Kultury.

Ładuję galerię...

Oprócz przesłania świątecznego spektakl miał również charakter profilaktyczny. Opowiadał o tym, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają przyjaźnie, wspólna zabawa i okazywanie uczuć innym. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach na scenie, wspólnie z artystami śpiewały piosenki i wypowiadały magiczne zaklęcia. Było dużo śmiechu, zabawy i słodki poczęstunek od samego Mikołaja.

 

Organizatorami spektaklu były Gminna Biblioteka Publiczna i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej.

 

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat