ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak sprawdzić numer VIN?

Czwartek, 12 grudnia 2019 1470
Numer VIN (Vehicle Identification Number) to taki numer PESEL każdego samochodu. Jest to identyfikator pojazdu nadany i umieszczony przez producenta. Składa się on z 17 znaków, liter i cyfr z wyłączeniem I, O oraz Q. Ten numer może dostarczyć wielu ważnych informacji na temat danego pojazdu, co jest szczególnie ważne, gdy planujesz zakup używanego auta.

Numer VIN bez problemu można odnaleźć w dokumentach pojazdu lub na jego nadwoziu. Jego analiza za pomocą specjalnych dekoderów może ujawnić wiele ważnych informacji, dotyczących konkretnego egzemplarza samochodu. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim należy pamiętać, że zakup używanego samochodu zawsze wiąże się z ryzykiem. Sprzedający może zataić wiele ważnych kwestii dotyczących pojazdu i jego historii. Często słyszy się o historiach, że sprawdzenie numeru VIN ujawniło korektę przebiegu samochodu czy jego wypadkową przeszłość, a nawet zgłoszenie, że dany pojazd został skradziony!

 

Aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, warto skorzystać z platformy www.carvertical.com/pl/sprawdzenie-vin/. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące danego egzemplarza samochodu.

Korzystanie z platformy carVertical jest niezwykle proste. Po wpisaniu numeru VIN do wyszukiwarki, trwa analiza danych w obszernej, stale aktualizowanej bazie. Po dokonaniu opłaty za pomocą karty kredytowej, platformy PayPal lub innych metod płatności, otrzymasz kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące przebiegu, wypadków czy kradzieży. W przygotowanym raporcie dostępne będą nawet zdjęcia pojazdu, nierzadko przed naprawą po wypadku. Poza tym zostaną przygotowane wskazówki dotyczące odpowiedniej konserwacji pojazdu w przyszłości. Takie bogactwo informacji pozwoli podjąć właściwą decyzję i kupić wymarzony samochód bez żadnych obaw i wątpliwości.

 

Dlaczego warto postawić na carVertical? Na uwagę zasługuje fakt, że ten serwis gromadzi jak najwięcej informacji o historii danego samochodu z bardzo wielu źródeł, w tym rejestrów krajowych i prywatnych, baz danych oraz urządzeń diagnostycznych. Przygotowane raporty są rzetelne, a każdy życiorys pojazdu jest zabezpieczony przed zmianami, fałszerstwem czy manipulacją.

 

Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy warto weryfikować numer VIN i skorzystać z platformy carVertical, to zapoznaj się z opiniami użytkowników, którzy postanowili wykupić raport. We wszystkich przypadkach finał jest jeden - zakup wiarygodnego, sprawnego samochodu marzeń.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat