Jak pracuje piotrkowska skarbówka?

ePiotrkow Środa, 13 maja 20202 2360
Można już korzystać z usług Urzędu Skarbowego w Piotrkowie. Póki co jedynie przez kilka godzin, dwa dni w tygodniu. Petenci mogą odwiedzać piotrkowską skarbówkę w środy od 9.00 do 15.00 oraz w piątki między 9.00 a 13.00. Należy jednak pamiętać o pewnych ważnych zasadach.

- Musimy pamiętać o tym, żeby mieć maseczkę – mówi Joanna Gniewaszewska-Durska, zastępca naczelnika piotrkowskiego Urzędu Skarbowego w Piotrkowie. - Przy wejściu do US udostępniony jest płyn do dezynfekcji rąk. Proszę pamiętać też o tym, że możemy wpuścić do Urzędu ograniczoną liczbę osób – 1 os. na 15 metrów kwadratowych. Na naszą salę obsługi podatnika możemy zatem wpuścić 8 osób jednocześnie. Obowiązuje zasada, która była kiedyś w marketach, czyli 1 os. wychodzi i 1 os. wchodzi. W tej chwili obsługa podatnika ogranicza się wyłącznie do sali obsługi. Podatnicy nie są wpuszczani nigdzie na wyższe piętra budynku. Jeżeli jest konieczność załatwienia jakiejś sprawy poza salą obsługi podatnika, wtedy pracownicy z sali dzwonią i wówczas pracownik zejdzie na dół do sali obsługi.

 

Otwarta jest również kasa zewnętrzna piotrkowskiej skarbówki. Można z niej korzystać w godzinach otwarcia Urzędu. Przypomnijmy, w środy od 9.00 do 15.00 oraz w piątki między 9.00 a 13.00.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.05.2020 14:55

Pracują jak im się chce

30


gość ~gość (Gość)13.05.2020 09:56

A dowiemy się o statystykach za ubiegły rok kto najwięcej zapłacił i kogo złapali na lewiźnie ??

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat