Jak pozbyć się niechcianego zadłużenia?

ePiotrkow Poniedziałek, 18 listopada 20130 1395
Windykacja. Warto skorzystać

Tak naprawdę wszystko zależy od sytuacji, w której się znajdujemy. Możemy być młodymi właścicielami firm, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie biznesu, lub przedsiębiorcami z większym bagażem doświadczeń. Zarówno dla pierwszych jak i drugich samotna i najczęściej skazana na porażkę walka z dłużnikiem oznacza spore koszty. A przecież można ich uniknąć, wybierając te firmy, które nie zawsze pobierają opłatę. „– Jeżeli nie odzyskamy należności od dłużnika, klient nie poniesie żadnych kosztów związanych z prowadzeniem sprawy” – twierdzi Jolanta Wodniak, Dyrektor Handlowy Gredan Sp. z o.o.

Skutecznie, czyli efektywnie

Każda osoba, której przyszło zmierzyć się z nieuczciwym kontrahentem, oczekuje wymiernych rezultatów. Chce możliwie jak najszybciej odzyskać swoje środki finansowe. O tym, jak wygląda skuteczne działanie w takiej sytuacji mówi Piotr Pisz, Dyrektor Handlowy Spółki Gredan: – „ Niestety większość firm, zwłaszcza przy mniejszych kwotach, prowadzi windykację telefoniczną, która jak wiemy z doświadczenia, wypada znacznie słabiej. Nasi windykatorzy działają w terenie. Stawiamy na bezpośredni kontakt z dłużnikiem”.

Rekomendacja. To ważne

Sprawdzajmy, co rzeczywiście dana firma ma do zaoferowania. Jak? To proste. Wystarczy przyjrzeć się rekomendacjom na stronie internetowej. Warto wiedzieć, kto korzysta z usług danej firmy i jaka jest jego opinia. „ – W przypadku firmy Gredan Sp. z o.o. wszystkie listy polecające zamieszczone są na stronie internetowej. Każdy klient może się z nimi zapoznać” – tłumaczy Jolanta Wodniak, Dyrektor Handlowy Gredan Sp. z o.o.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat