Jak nie zwariować na święta?

ePiotrkowBełchatów Czwartek, 13 grudnia 20181 1501
W sobotę 15 grudnia w Drużbicach w powiecie bełchatowskim odbędą się warsztaty cukierniczo - rękodzielnicze "Domek z piernika". Po nich zaplanowano debatę "Jak nie zwariować w święta?". Obie imprezy odbędą się w świetlicy obok apteki, a początek zaplanowano na godzinę 16:00.

Uczestnikami debaty będą m.in.: dr n. med. Piotr Koza z Kliniki Chirurgii Endokrynologicznej WWCOiT im. Kopernika w Łodzi oraz lek. Maria Filip z Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Organizatorem imprezy jest Jagoda Grzejszczak, uczestniczka telewizyjnego programu BAKE OFF - Ale Ciacho!.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)13.12.2018 18:17

Przede wszystkim: NIE POŻYCZAĆ NA ŚWIĘTA PIENIĘDZY! Jeśli Cię nie stać na wystawne święta, to zrób skromniejsze święta, np. więcej czasu poświęcając na spacery, aniżeli siedzenie przy stole - wyjdzie na zdrowie i będzie taniej! Postaraj się natomiast ZAROBIĆ, a nie pożyczyć na następne święta! Nie dawajcie lekkomyślnie zarobić tym, którzy np. kręcą pożyczkowymi biznesami, bo oni już są zapewne dużo bogatsi od Was! Dobry zwyczaj: nie pożyczaj! Nie bierzcie pożyczek - najlepsza to rada! Kto bierze pożyczki, sam siebie okrada! Święta - tylko za gotówkę, którą mamy w kieszeni, albo na koncie! NIE dla świat na kredyt!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat