Jak głosowali mieszkańcy gmin powiatu piotrkowskiego?

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 29 czerwca 2020154 9740
We wszystkich 11 gminach zdecydowanie wygrał Andrzej Duda. Najlepszy wynik uzyskał w Łękach Szlacheckich, a najgorszy w Sulejowie.

Słaby wynik w gminach uzyskał lider ludowców (PSL) Władysław Kosiniak - Kamysz, przegrał m.in. z Krzysztofem Bosakiem z Konfederacji.

 

ALEKSANDRÓW

 

 

CZARNOCIN

 

 

GRABICA

 

 

GORZKOWICE

 

 

ŁĘKI SZLACHECKIE

 

 

MOSZCZENICA

 

 

RĘCZNO

 

 

ROZPRZA

 

 

SULEJÓW

 

 

WOLA KRZYSZTOPORSKA

 

 

WOLBÓRZ

 

 


Zainteresował temat?

4

9


Komentarze (154)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Champion Duda ~Champion Duda (Gość)30.06.2020 15:23

Duda! jest paskudnym człowiekiem, marnym prezydentem, ziejącym nienawiścią w imię swoich doraźnych i partyjnych, politycznych celów. Szkodzi Polsce! i ośmiesza przed światem .
Przecież w każdą jego wypowiedź wplecione jest stek bzdur i kłamstw, które obrażają inteligencję już średnio wykształconego mieszkańca naszego kraju. Tak łatwo można zweryfikować te brednie, trzeba tylko chcieć!

33


gość ~gość (Gość)30.06.2020 15:22

Jestem "wsiokiem" i pragnę zapytać osoby komentujące ten tekst dlaczego wykazują się taką hipokryzją skoro w waszym MIEŚCIE również wygrał A. Duda... Dodatkowo osoby obecnie urzedujące również są związane z partią rządzącą.
Mój apel jest taki aby zaprzestać tej wrogości, tworzymy społeczność która powinna darzyc się szacunkiem, a nie rzucać do siebie jadem.. Pamiętajcie te że wsioki przyjeżdżają do Waszego MIASTA i kupują w Waszych sklepach, korzystają z Waszych uslug wspomagając w ten sposob Wasze przedsiębiorstwa, firmy.

23


gość ~gość (Gość)30.06.2020 15:17

Brawo Sulejów,światli ludzie.Tak trzymać w II turze.

12


Boniek PZPN ~Boniek PZPN (Gość)30.06.2020 15:06

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne, w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska - napisał na Twitterze prezes PZPN Boniek.

31


gość ~gość (Gość)30.06.2020 13:50

Niby Polak mówi mieszczuch na siebie niby że studia a ciemnota na oczach chciałby za miskę ryżu pracować w Polsce pod rządami Niemiec . Ciemnota ludzka . Nikt nie mówi że PiS jest idealny ale napewno lepszy niż ta cała koalicja . Pis Polacy prawdziwi Polacy. Głosuje na PiS . I jestem z miasta . Brawo wieś

44


eryk ~eryk (Gość)30.06.2020 10:41

Nie dadzą tej biednej Polsce iść do przodu, rozwijać się! Zawsze jak tylko trochę się lepiej zrobiło, trochę tej kraj się rozwinął to zawsze coś go ciągnie z powrotem ku ciemnocie i zacofaniu. Tylko że kiedyś byli to sąsiedzi, zaborcy a teraz sami Polacy zwłaszcza ze wsi!

93


gość ~gość (Gość)30.06.2020 06:57

Tam głosują starsi ludzie nie znają Świata. Jedynym źródłem informacji jest tvp i radio maryja. Pozwolisz żeby tacy ludzie wiecznie wybierali Ci władzę?

1210


za PIS ~za PIS (Gość)30.06.2020 10:10

Najbardziej kwiczą odcięci od koryta. Jakoś przez PIS gospodarka nie padła, a tak straszyli, że pieniędzy nie ma, że rozdawnictwo, itd. Jak sami rządzili to tylko dla siebie brali. Jednostkom żyło się lepiej, ale ogółowi gorzej.

512


jadzka ~jadzka (Gość)30.06.2020 10:29

Duda już tchórzy przed debatą w TVN i internecie. Trzaskowski poszedł do TVP chociaż cały czas mieszają go z błotem. Miał jaja i odwagę! A Duda może odpowiadać tylko na wcześniej znane pytania w TVP. Tchórz!

132


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat